מחפשים הובלות במרכז? יש לנו Update  עבורכם!

1132 צפיות

יום ההובלה נחשב עבור רבים כיום מרגש במיוחד ועמוס פעילויות אך גם מעין “סיוט” שהיינו רוצים להיות כבר מאחוריו. המעבר מדירה לדירה לאחר מספר ימים של אריזה וחיים סביב הקרטונים גורם לרבים לשקול אם אולי היו רוצים להישאר, בכל זאת, עוד כמה שנים בדירה הישנה רק לא לעבור זאת שוב. אך ניתן להפוך את האתגר לחוויה קלילה יותר, הכיצד?

הקדשתם זמן רב למציאת הדירה. אם אתם מחפשים דירה במרכז יתכן וחשתם ממש כאילו זכיתם בלוטו ברגע שמצאתם את הדירה המתאימה. כעת, מתחיל האתגר האמיתי של איתור חברת ההובלות שלכם. אתם מנסים למצוא חברת הובלות אמינה, כזו שבסך הכל תוביל את הפריטים השונים ממקום למקום, מבלי לגרום נזק לא לריהוט ולא לדירות – וכמובן מבלי שתצטרכו לשלם הון על ההובלה.

על מנת למצוא את חברת ההובלות האידיאלית עבורכם מומלץ לחפש כמה פרמטרים חשובים בהמלצות על החברה ברשת האינטרנט. אספנו עבורכם את הגישה הנכונה, לצד המאפיינים המדוייקים של החברה שתעניק לכם חוויה צרכנית טובה וביום ההובלה לא תאכזב. נסו לשמור את המאמר הזה לפעם הבאה בו תצטרכו להזמין חברה להובלת הדירה שלכם לכתובת חדשה.

חברת הובלות עם שליחות

נסו לחפש חברה שבה אתם כלקוחות זוכים להקשבה מלאים לצרכים המיוחדים של ההובלה שלכם, אם מדובר בשירותי הובלות במרכז  או בשירות הובלות ברחבי הארץ. נסו גם למצוא חברה השמה דגש על עמידה קפדנית בזמנים. מעבר לכך חשוב לבדוק כי למובילים לפוליסות ביטוח שנועדו להגן עליהם וכי החברה מעסיקה אך ורק מובילים מיומנים ובעלי ניסיון המכירים על בוריין את הדרכים להעביר כל אחד מסוגי הפריטים מהטלוויזיה הדקיקה החדשה שלכם ועד לפסנתר הכנף.

חברה מקצועית תדע לשאול אתכם את כל השאלות הנכונות על מנת שלא יהיו הפתעות מיוחדות ביום ההובלה. היא מכירה כל פריט ופריט ותסייע לכם גם בייעוץ מקיף כיצד להכין מראש, אם תרצו, את מכשירי החשמל שלכם על מנת לחסוך זמן של אריזה והגנה על הפריטים השונים ביום ההובלה עצמו.

קצת טיפים לפני המעבר הבא שלכם

נסכם במספר טיפים חשובים לפני שאתם מתכננים לעבור דירה ובוחרים את חברת ההובלות שלכם. הראשון – על מנת לקבל הצעת מחיר סופית נסו לקבוע פגישה בה תציגו את כל הכבודה שעומדת לעבור אתכם. שכן דין ספת ארבעה מושבים כבדה במיוחד מימי סבתא אינו כדין ספה בת שני מושבים מאיקאה.

שנית – כדאי להכין רשימה מסודרת של כל הציוד העובר בשקיות ובארגזים. גם הם עשויים לגרום למחיר לזנק משמעותית ביום ההולה. טיפ שלישי ואחרון – אם אתם צריכים פירוק והרכבה של חלק מהרהיטים שלכם נסו לציין זאת מראש כאשר אתם סוגרים את זמן ההובלה. אין דבר מתסכל יותר מלגלות כי הצעת המחיר הוכפלה ברגע האחרון.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
תובנות עסקיות באמצעות שימוש בתוכנת BI  מתקדמת
מחפשים הובלות במרכז? יש לנו Update  עבורכם!