הובלות משרדים

1053 צפיות

הובלה של משרד צריכה להיעשות על ידי מובילים שמנוסים בתחום זה של הובלות. המקצועיות של המובילים תשפיע במידה רבה על היכולת של המשרד לחזור לתפקוד מלא יום לאחר העברת המשרד למיקום חדש. כאן מדובר על הובלה שונה לחלוטין מהובלת דירה, הובלות קטנות או הובלות משולבות. מעוניינים לדעת כיצד לבחור חברת הובלה למטרת הובלת המשרד שלכם? התחילו לקרוא!

 

הובלות קטנות  בפתח תקווה או הובלות משרדים?

בעלי עסקים רבים מנסים לחסוך בהוצאות ומחליטים להעביר את רוב התכולה של המשרד על ידי טנדר אותו הם שוכרים ואילו את כל הדברים השבירים והרגישים במתכונת של הובלות קטנות, כלומר הובלה של חפץ אחד או שניים במכונית מסחרית קטנה לאותו מיקום בו מעוניינים. אמנם הובלה קטנה רלוונטית במצב בו מדובר על משרד של אדם אחד ובו מספר פריטים בודדים, אך מה קורה כאשר מדובר על משרד בו יש מחשבים, ארונות, ציוד משרדי, כסאות ושולחנות ועוד? במקרים כאלו כל ניסיון להעברה עצמית מועד לכישלון ואף ניסיון לשלב בין העברה עצמית של התכולה להובלה קטנה של מספר פריטים כבדים אינו הפתרון. חשוב לקחת בחשבון שעסק משמע לקוחות, פעילות שוטפת, הכנסות והוצאות. בכדי להבטיח חזרה לפעילות דינאמית שוטפת של העסק כמה שיותר מהר לאחר סיום ההובלה, יש לשכור את שירותיה של חברת הובלה בעלת מוניטין מוצלח בתחום ההובלות המשרדיות.

משרד

חברה שמציעה שירות הובלות משרדים היא חברה שחייבת להעסיק מובילים בעלי ניסיון בסוג זה של הובלה. למעשה, זהו הדבר הראשון שיש לבדוק טרם שוכרים את שירותיה של החברה. הניסיון צריך להיות לא רק בהובלה של משרד, אלא בהובלה של משרדים בסדר גודל דומה לשלכם. תמיד יש לקחת בחשבון שהובלה של משרד משמע תהליך מורכב שדורש תיאום מושלם בין הגורמים השונים האחראים להעברה, דבר שכולל אריזה של כל התכולה, פירוק והרכבה, הובלת ציוד רגיש  ועוד. תמיד יש לבחור בחברה שמבטיחה ביטוח על העברת התכולה, אפשרות תשלום המתאימה לעסק וכמובן חברה שמציעה הובלה בשעות הלילה (לאחר שעות הפעילות של העסק) וזאת על מנת לא לפגוע בפעילות השוטפת של העסק.

 

הובלות משרדים (וזאת בהשוואה אל הובלות קטנות בפתח תקווה או בכל עיר אחרת בארץ) תמיד יחייבו בתכנון מקדים וזאת על מנת להבטיח את התוצאה האופטימאלית ביותר. תכנון מקדים תמיד יהיה מורכב משני חלקים. החלק הראשון יעשה על ידי הלקוח. כאן הלקוח ירשום מהם אותם שירותים להם הוא זקוק בכל הקשור אל העברת המשרד למיקום חדש. חלק זה יכלול חיבור קווי טלפון, חיבור אינטרנטי, הרכבה וחיבור של כל המחשבים והטלפוניה ועוד. החלק השני יעשה על ידי חברת ההובלה ובו צוות החברה יתכנן כיצד להוביל את כל תכולת המשרד באופן היעיל ביותר. כעת, כל שנותר הוא לבחור את החברה המתאימה לכם. בהצלחה!

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
הרחקת יונים לצמיתות – כיצד הדבר מתבצע?
הובלות משרדים