אירוע בצימרים

1034 צפיות

נגמרה התקופה בה האירועים היו רק באולם או במסעדה, לא עוד. היום אירועים יכולים להיערך כמעט בכל מקום והנושא יתקבל בברכה על מרבית המוזמנים.

אז ישנן אופציות כמו לצאת כולם יחד לאקסטרים כלשהו- טיול בהרים, צניחה חופשית ועוד.

יציאה משפחתית למשחקים כמו באולינג, סנוקר, פיינט בול וכו’.

והיום גם לא מוזר להזמין את החברים והמשפחה המורחבת לחגיגת האירוע בכפר. להזמין את כולם למושב לצימרים, לוילה ולביתנים קטנים בקיבוץ.

אולי תתפלאו לשמוע- אך אירוע כזה באוויר הפתוח, כשכל החברים יחד, הרחק משגרת החיים העמוסה- זה מדהים ומעולה!

אז איך בדיוק כדאי לעשות זאת? כמובן שתבינו קודם איפה אתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם- וגם במובן הכלכלי כמובן. מושבים וקיבוצים יש בסכומים שונים. תוודאו שיש מקום לינה לכל החברים והמשפחה שאתם רוצים להזמין- כולל ילדים קטנים שיכולים להגיע.

לאחר מכן כמובן צריך לדאוג לאוכל. לרוב צימרים ומושבים יכולים להכלל עם ארוחת בוקר, אך לא תמיד. ישנם מקומות שלא מספקים אוכל בכלל תמורת הסכום המשולם ויש לשלם בנוסף. אני אישית ממליצה לבחון תחילה את המחיר ולבדוק אם לא שווה לכם יותר להביא אוכל מהבית ולהכין ארוחת מלכים- עם על האש וסלטים ביתיים. בכל מקרה אתם תצטרכו כלים. ניתן לקנות המון חד פעמי- שיספיק לכל סוף השבוע, אך ישנה גם אופציית השכרת כלים לאירועים מגורם חיצוני. תוכלו לקבל כלים נקיים וכשרים, לכל מי שהנושא חשוב לו, בכמות שנצטרכת.  למה זה נח? מהסיבה הפשוטה שלא תצטרכו להביא איתכם מלא מלא סכו”ם וצלחות ולחשוב מראש, על כל הסלטים, הלחמים וכל דבר אחר שיעמוד על השולחן ומצריך כלי זה או אחר. כמו כן נחסכת לכם העבודה של שטיפת הכלים- במידה והכלים הם שלכם. הספק אשר דואג לכם לכלים דואג גם לאסוף אותם ודואג לנקיונם.

לאחר שנסגרתם על האוכל והכלים- תחשבו מה ואיך ברצונכם לעשות להעברת הזמן באירוע שלכם. אני רואה בכך יתרון גדול- שכל החברים והמשפחה יוצאים יחד לחופשה ומבלים את כל סוף השבוע יחד, ואפשר פשוט לשבת ולדבר ולהנות מהחברה. אך אם זה לא מתאים לכם, ניתן גם לדאוג לבידור כלשהו- כמו סרטים, קריוקי, משחקי חברה אפילו. תאמינו או לא זה מאד מלכד ועושה אווירה נהדרת.

כמובן שתמיד אפשר לחשוב על אופציות נוספות לגיוון האירוע שלכם. אני מאד ממליצה על סוג כזה של אירוע- מתאים מאד לימי הולדת, ימי נישואין וכו’.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
מעבד מזון ומכונת גלידה – ציוד מקצועי ואיכותי למטבח שמכבד את עצמו
אירוע בצימרים