איכות השינה והקשר שלה לאורח חיים בריא

1002 צפיות

איכות השינה שלכם היא חשובה וחיונית לבריאותכם וגם לתפקוד המיטבי במשך היום. למעשה, שינה איכותית ומספקת היא חלק משמעותי מאורח חיים בריא שכולנו מבקשים לאמץ. סביר להניח שאתם מתמודדים עם לחצים רבים ושונים – בעבודה, בחיי המשפחה וסביב הפרנסה. הלחצים הללו הם חלק ממסלול החיים בעידן המודרני, אבל חשוב לנהל אותם ולא לאפשר להם לפגוע בבריאותכם ובאיכות חייכם. אחד הצעדים הפשוטים ביותר להשגת איכות חיים טובה יותר ובריאות מרובה יותר הוא השקעה באיכות השינה.
השקעה פשוטה במוצרים כמו כרית אורטופדית, שמיכות קלות ונעימות, מזרון איכותי – ייתנו לכם תנאים טובים יותר לאיכות שינה גבוהה. לכך יש להוסיף חדר נעים, מאוורר, מסודר ומואר בצורה נכונה. את כל התנאים האלה לא קשה להשיג, ואין ספק שהרבה יותר קל לשפר את איכות השינה מאשר לשנות את התזונה או את רמת הכושר הגופני. הדרך הארוכה לחיים בריאים ומיטיבים יותר מתחילה בצעדים קטנים ואפשריים שיסייעו לכם להתחיל תהליך של שינוי מיטיב.
שיפור איכות השינה – צעד קטן וקל
כאשר אנחנו משקיעים באיכות השינה שלנו ושל בני משפחתנו, אנחנו משקיעים בבריאותנו לאורך זמן. מחקרים מראים קשרים ישירים ומובהקים בין איכות השינה לבין הישגים, בריאות כללית ועוד. למעשה, חוסר שינה עקבי קשור לסוגי תחלואה שונים. אם אתם קמים בבוקר ומרגישים תשישות – סימן שלא ישנתם מספיק או שאיכות השינה שלכם נמוכה. זה אינו מצב שצריך להשלים איתו. יש לשים לב גם לאיכות השינה של הילדים ושל בני המשפחה הקשישים – כל אדם בכל גיל זקוק לשינה מיטבית כדי לשמור על בריאותו ולתפקד היטב. בדקו את תנאי השינה בכל החדרים, נסו כרית אורטופדית איכותית והחליפו מזרון לפי הצורך.
כאשר אתם בוחרים את מוצרי השינה שלכם בחרו תוצרת כחול לבן – בחירה באיכות הגבוהה ביותר ובעידוד התעסוקה בישראל. וודאו שיש אחריות על המוצרים שאתם רוכשים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כי המוצרים האלה ישמשו אתכם לאורך זמן. אין טעם לחסוך ולרכוש מוצרים נחותים שבסופו של דבר תאלצו להחליף אותם בעקבות בעיות שינה וכאבי גב. ההמלצה היא לישון לא פחות משבע שעות שינה בלילה. אורח החיים של רבים מאיתנו אינו מאפשר לנו לישון כפי שהיינו רוצים, כך שחשוב אפילו יותר לוודא שאיכות השינה היא מיטבית. במידה ודאגתם לתנאי שינה מיטביים ועדיין אינכם נהנים משינה איכותית מומלץ מאד להיבדק – שינה איכותית היא צורך אמיתי וחיוני של הגוף.

מה דעתך?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Comments Yet.

Previous
עוגיות קלות להכנה – עוגיות קוואקר
איכות השינה והקשר שלה לאורח חיים בריא