קורס סריגה – הזדמנות ליצירתיות בלתי רגילה

אם בעבר לימודי סריגה היו נחלתם של הנשים בלבד, הרי שכיום רבים, לרבות גברים וגם בני נוער, מעוניינים ללמוד לסרוג כדי לרכוש יכולות חדשות ובעיקר יצירתיות. לימודי סריגה או לימודי תפירה מוצעים במסגרת קורסים שונים, לצד מגוון של מסלולי לימוד נוספים ומאפשרים לכל מי שמעוניין לרכוש את הכלים לכך, לעשות זאת בקלות רבה מאד.

מי שרוצה ללמוד לסרוג יכול למצוא כיום, ובניגוד לעבר, מבחר של קורסים נהדרים המאפשרים לו לעשות זאת. ישנן מכללות ברמה גבוהה, המאפשרות לנשים וגברים כאחד, צעירים ומבוגרים, ובכלל – כל מי שמעוניין בכך, להיחשף לתחום יצירתי ומיוחד במינו ולעשות זאת בכמה צעדים פשוטים, שאחר כך מאפשרים התמקדות והמתמחות בכך. הסריגה היתה מאז ומתמיד תחביב אהוב על רבים, אך בעיקר היוותה עיסוק, שאפיין נשים מבוגרות יותר. כמעט לכל אחד מאתנו זכורה הסבתא או קרובת משפחה מבוגרת שנהגה לסרוג סוודרים, כובעים או צעיפים בשלל של צבעים ועשתה זאת בהנאה רבה.

מדובר בעיסוק נפלא ואפשרות לפיתוח מיומנויות שונות. לימודי סריגה, המוצעים כיום במסגרות השונות, מועברים על ידי מורים מקצועיים, בעלי ניסיון של שנים בכך, ובעיקר על ידי נשים שהפכו את התחום לעיסוק מרכזי ולאהבה גדולה. לימודים אלה כוללים מספר שיעורים ועוזרים לפתח את המיומנות הנדרשת לכך ולקבל את כל הכלים החשובים, שעוזרים לבצע זאת באופן עצמאי. בפורטל שלנו תוכלו לקבל מידע רב, ובעיקר שימושי, שיעזור לכם לבחור את המסגרת המתאימה לכם וליהנות מלימודי סריגה או תפירה ברמה גבוהה.

קורס סריגה הוא הזדמנות נפלאה לכל אחד ללמוד לסרוג בעצמו סוודר חדש או צעיף מיוחד ולבלות גם כמה שעות או ימים תוך כדי עשייה מהנה מאד. אל המכללות ומסגרות הלימוד השונות, המציעות לימודים מסוג זה, מגיעים תלמידים מרחבי הארץ ובטווח גילאים רחב. אפשר לשלב אותם לצד לימודי תפירה ולימודים יצירתיים נוספים או להתרכז אך ורק בסריגה. הפורטל שלנו מרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת רגע לפני שבוחרים את הלימודים המתאימים וכן גם טיפים והמלצות שיעזרו לכם להתקדם בתחום ובעיקר ליהנות מעיסוק בלתי רגיל!

שליחת תגובה

*