הדפסת מגנטים והזמנות לכל מטרה – אונליין!

אם עד היום הדפסה של הזמנות לאירועים והזמנת מגנטים לכל מיני מטרות הצריכה נסיעה עד לבית הדפוס, תשלום למעצב הגרפי של בית הדפוס והמתנה ימים ארוכים עד אותו קבלת אותו הטלפון המיוחל שהמגנטים או ההזמנות מוכנים, כיום ניתן לבצע את כל אותן פעולות באמצעות האינטרנט בקלות ובמהירות.

 

נכון להיום יש שתי דרכים להזמין אנשים לאירוע מיוחד. הדרך הראשונה היא להזמין אותם באמצעות המייל או פתיחת אירוע ברשת החברתית של הפייסבוק. הדרך השנייה היא על ידי עיצוב והדפסת הזמנות לאירועים מבית הדפוס. כיוון שלא כל האנשים משתייכים אל רשתות חברתיות, רוב האנשים בוחרים להדפיס הזמנות לאותו אירוע באמצעות בית הדפוס. כיוון שרוב האנשים מעוניינים לחסוך בהוצאות מיותרות ולהתנהל באופן חכם עם לוח הזמנים הקיים ברשותם, יותר ויותר אנשים מחליטים על הדפסת מגנטים והזמנות לאירועים באמצעות אתר אינטרנט מקוון של בית הדפוס. בנוסף, ניתן גם להזמין מלאי מוצרים למשרדים, לבתי הספר ולאירועים שונים באמצעות האתר, מוצרים כמו למשל כרטיסי ביקור, פנקסים, שילוט, פליירים ועלונים, מחברות, פולדרים והרשימה עוד ארוכה.

 

שילוב חכם – מגנט הזמנה

מגנטים מוכרים זה שנים ומשמשים שנים רבות אנשי מקצוע שונים על מנת לפרסם את שירותיהם. כיוון שניתן לתלות את המגנט על המקרר ומשטחים נוספים אנשים רבים מעדיפים מגנטים על פני ברושורים וכרטיסי ביקור שנאבדים או נזרקים לפח. בשנים האחרונות רבים מנצלים את הפוטנציאל של המגנטים לא רק לשיווק של איש מקצוע זה או אחר אלא גם כאטרקציה לאירועים שונים (הזמנת מגנטים שמשמשים כהזמנה לחתונה או לכל אירוע אחר, תמונות מהאירוע המודפסות על המגנט, כרטיסי ביקור מגנטיים, לוחות שנה מגנטיים ועוד). הזמנת הדפסת מגנטים ניתן לבצע ישירות אל מול בית הדפוס דבר המצריך נסיעה אל בית הדפוס או שיחה טלפונית או באמצעות אתר האינטרנט המקוון של בית הדפוס. ההחלטה להזמין הדפסת מגנטים אונליין באמצעות אתר האינטרנט תבטיח חיסכון משמעותי בזמנים ועלויות.

 

אתר מקוון של בית הדפוס מאפשר לכל אחד עיצוב והדפסת הזמנות לאירועים וכן הזמנת הדפסת מגנטים. כל שצריך הוא לבקר בו ביום ובשעה שנוחים לכם (כולל בשבתות ובשעות הלילה המאוחרות), לבחור את אותו מוצר אותו אתם מעוניינים לעצב ולהדפיס, לבחור את גודל היחידה בה אתם מעוניינים, את הכמות, סוג הנייר, סוג ההדפסה, סוג העיצוב בו מעוניינים (ניתן להעלות קובץ קיים), לשלם ולהמתין מספר ימים עד שהמגנטים, ההזמנות או כל מוצר אחר אותו הזמנתם מבית הדפוס יגיע אליכם.

שליחת תגובה

*