הפקת והדפסה הזמנה לחתונה

החתונה שלכם מתחילה, בעצם, ברגע שבו ההזמנה הראשונה נשלחה לאורח הראשון. במקרים רבים ההזמנה משקפת את הסגנון והרוח של עיצוב האירוע כולו. לא במקרה ברגע שההזמנות יוצאות לדרך נראה שהדברים מעלים הילוך והחתונה כבר מעבר לפינה. זוהי הסיבה לכך שהחתן, הכלה ובני המשפחה משקיעים מחשבה רבה ועניין רב בהפקת ההדפסה, בגימור ובאיכות של ההזמנות. לפני שאתם ניגשים להדפסה כדי לעשות תכנית מדוקדקת של לוחות הזמנים – זכרו להשאיר מרווחי בטחון להדפסת הניסיון, להדפסת ההזמנות וכמובן – למשלוחים השונים. כדאי לזכור שאם אתם מזמינים אורחים מחוץ לארץ מקובל לשלוח להם את ההזמנה כמה חודשים לפני המועד כדי שיוכלו לשריין את התאריך. עבור האורחים בישראל תזמנו את משלוח ההזמנה כך שהם יקבלו אותה בין חודש לחודש וחצי לפני מועד האירוע.

ספר

ספר

למרות שההזמנה חשובה עבורכם, אין סיבה להיכנס להוצאות מופרזות. נסו לחפש אחרי הזמנות לחתונה במבצע ועשו שימוש באתרים שמאפשרים לכם לחסוך בהוצאות על ידי עיצוב ההזמנה אונליין. זכרו שגם משרדי העיצוב והגרפיקאים עושים שימוש בתבניות שהוכנו מראש, ואל תחששו לבחור במערכת שעליה תעצבו את ההזמנה במו ידיכם. לפני שאתם סוגרים את הפורמט וודאו שאם אתם מצרפים מפת הגעה מטעם האולם היא תתאים בגודלה להזמנה המיועדת ולמעטפה. רכישת הזמנות לחתונה במבצע היא הדרך הנכונה להפיק הזמנות בכמות גדולה, רק זכרו לא לעשות טעות ולהזמין מעט מדי עותקים. הוספת הדפסות בהמשך הדרך תייקר את הרכישה ללא סיבה מוצדקת.
עיצוב ההזמנה
ניתן לחשוב על לא מעט טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה אשר יאפשרו לכם להפיק הזמנה לפי טעמכם. ראשית, בחרו בדפוס דיגיטלי איכותי ואל תתפשרו על איכות הנייר והדפוס. הזמנות לחתונה צריכות להגיע במראה יוקרתי וחגיגי, כיאה לגודל המעמד. כאמור, יפה ומקובל להפיק הזמנה שתשקף את אופיו של האירוע. לאירוע יוקרתי ומעונב הפיקו הזמנה מסורתית וחגיגית. לאירוע כפרי נינוח צרפו אלמנטים גרפיים קלילים וצבעוניים, וכן הלאה. בנוסף – וודאו שההזמנה מעבירה את כל המידע הנחוץ מבלי להכביד על העין בעודף מלל וקישוטים. ולבסוף – יש מי שאוהבים לשלב בהזמנה מידע אישי, וגם את זה צריך לעשות בקלילות ובטעם טוב.
האם אתם זקוקים למעצב גרפי צמוד? בימינו – ממש לא. הוזילו את העלויות בצורה דרמטית באמצעות מערכת אונליין מתקדמת שתאפשר לכם לבנות את ההזמנה באופן מודולארי. השקיעו בלימוד ובהבנת טיפים לעיצוב הזמנה לחתונה ותוכלו להפיק הזמנה אישית, מקסימה וחד פעמית.

 

שליחת תגובה

*