כל מה שצריך לדעת על שעוני נוכחות ממוחשבים

העולם צועד קדימה ויחד איתו גם תחום שעוני הנוכחות המלווים את המהפכה התעשייתית מימיה הראשונים. בשנים האחרונות, לנוכח כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות לתחום שעוני הנוכחות, עומדות לרשות ציבור המעסיקים במשק, מגוון רחב של שעוני נוכחות ממוחשבים המאפשרים להם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות.

המערכות הממוחשבות של שעוני הנוכחות המודרניים פותחו למעשה בסוף המאה ה-20 והן כללו מערכות מתקדמות של שעון נוכחות  מגנטי לצד מערכות מתקדמות של שעון נוכחות לעובדים  באמצעות כרטיסי קרבה. מערכות מתקדמות אלו, נחשבו עד לפני מספר שנים לפסגת הטכנולוגיה בכל הנוגע לתחום שעוני הנוכחות, והן אפשרו לציבור המעסיקים להחליף את שעוני הנוכחות המיושנים בהם נעשה שימוש בכרטיסי עובד מנייר.

המאה ה-21 מביאה לחיינו את שעוני הנוכחות הביומטריים

המהפכה הטכנולוגית של סוף המאה הקודמת הגיעה לשיאה בתחילת המאה ה-21, והביאה לעולם מספר חידושים טכנולוגיים אשר שינו באופן מהותי את האופן בו אנו מתקשרים אחד עם השני, עובדים, רוכשים מוצרי צריכה, מבלים וכדומה. מהפכת האינטרנט ומהפכת הטלפונים החכמים הגיעו לשיאן באמצע העשור הראשון של המאה הנוכחית, ולמעשה הן מכינות את הקרקע בפני שינויים ותמורות מרחיקות לכת הצפויים לנו בעשורים הקרובים. בתחום שעוני הנוכחות, המהפכה הטכנולוגיה הביאה לעולם את שעוני הנוכחות הביומטריים: שעוני נוכחות חכמים הפועלים באמצעות טכנולוגיות זיהוי מתקדמות של זיהוי העובדים באמצעות טביעת אצבע או באמצעות תווי הפנים.

שעוני הנוכחות הביומטריים, בניגוד לכל שעוני הנוכחות מהדורות הקודמים, שעוני הנוכחות הביומטריים אינם ניתנים להחלפה או להעברה בין העובדים, וזאת מכיוון שטכנולוגיות הזיהוי המוטמעות בהן יודעות לזהות אך ורק את העובד המורשה להיכנס למקום עבודתו ולדווח למעשה על נוכחותו במקום. יתרון הזיהוי הוודאי והמוחלט של העובד/ת, מאפשרים לכל מעסיק/ה, ליהנות גם מיתרונות הנלווים לתחום אבטחת המידע, וזאת מכיוון שכניסת העובד/ת לחלל העבודה מתאפשרת אך ורק לאחר שמהערכת זיהתה באופן מוחלט ו-וודאי שאכן מדובר בעובד/ת בעל היתר כניסה, ובכך, נמנעת חדירה של אנשים שאינם מורשים להסתובב או לשהות בחלל העבודה. שעון נוכחות ביומטרי המשמש גם למטרות הצבת שעון נוכחות לעובדים, משמש גם כמסנן בטיחותי למניעת כניסתם של עובדים שאינם מורשים לשהות בחלל עבודה מסוים. כמו כן, שעוני הנוכחות הביומטריים משלבים בתוכן מערכות ממוחשבות מתקדמות המאפשרות שקלול מהיר ומדויק של שעות הנוכחות. שעוני הנוכחות הביומטריים מהווים כיום חלק אינטגראלי משילוב טכנולוגיות מתקדמות גם במקומות תעסוקה שאינם עוסקים ומתמחים באחד מתחומי הטכנולוגיה המתקדמת, וזאת לנוכח חשיבותם והערך המוסף המוצע באמצעותם לכל מעסיק/ה במשק.

 

 

להזמין חולצות טריקו באינטרנט-כיצד?

רשת האינטרנט מאפשרת לנו לבצע רכישות מקוונות לכל סוגי המוצרים האפשריים, החל ממוצרי צריכה בסיסיים דוגמת פריטי ומוצרי מזון, דרך פריטי ריהוט וכלי נוי ועד לרכישת פריטי לבוש, אופנה והנעלה. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב למטרות הזמנתן ורכישתן של חולצות טריקו באינטרנט.

חולצות טריקו באינטרנט משווקות כיום על ידי חברות השונות העוסקות ומתמחות בייצור, שיווק והפצה של חולצות טי שירט. חולצות טריקו איכותיות מיועדות למגוון רחב של שימושים, בין אם מדובר במטרות סטיילינג אופנתי ובין אם מדובר ברכישת חולצות טריקו המשמשות גם למטרת תלבושת בית ספר. על מנת להבטיח לעצמכם את חולצות הטריקו האיכותיות ביותר ברשת, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להגדיר את מטרת ההזמנה והרכישה, ולאחר מכן לבצע חיפוש ברשת למטרות איתור חברות וספקים העוסקים ומתמחים במכירת חולצות טריקו ברשת.

סרט מדידה בהישג יד!

בניגוד לרשתות וחנויות האופנה בהם מוצבים תאי מדידה לצרכי מדידת פריטי הלבוש אותם אתם עתידים לרכוש, ברשת האינטרנט לא עומדת לרשותכם האפשרות למדוד את החולצה טרם רכישתה, ולכן, אחת מההמלצות היעילות ביותר למדידת חולצות ברשת היא באמצעות סרט מדידה. אתרי אינטרנט העוסקים ומתמחים בשיווק ומכירה מקוונת של חולצות, מקפידים לשבץ בין דפי האתר "מדריך מידות" המאפשר לכם לדעת מהי המידה המדויקת המותאמת לגופכם. מדריך המידות מקוטלג בהתאם לסוג החולצה המוצעת לכם (חולצות טריקו עם צווארון V, חולצת טריקו עם צווארון עגול וכדומה) ובהתאם למידות בסנטימטרים של רוחב החזה, רוחב המותן, אורך החולצה, מפתח הצוואר וכדומה. המידה בסנטימטרים מופיעה לכל אחד מהגדלים הנפוצים בתחום האופנה: S/M/L/XL/XXL . הקפידו למדוד את מידות גופכם באמצעות סרט המדידה והזמינו את החולצה המותאמת ביותר עבורכם בהתאם למידות מדריך המידות.

לאחר התאמת המידות הרצויות לכם, אנו ממליצים לכם לבדוק את מדיניות האתר בכל הנוגע לעלויות השירות, אפשרויות האיסוף העצמי ו/או קבלת החבילה בדואר, ביטול הזמנות, החזרת מוצרים וכדומה. ברוב המקרים, כאשר רוכשים חולצות טריקו איכותיות למטרות לבוש יומיומי כגון: חולצת תלבושת בית ספר, חולצת טריקו למקום העבודה וכדומה, חשוב לבדוק את סוג הטקסטיל ממנו מיוצרת החולצה ואת שיטת ההדפסה (במידה ותהיו מעוניינים להדפיס על גבי החולצה את סמל בית הספר או את לוגו החברה או העסק). בדומה לכל רכישה מקוונת אחרת, גם לצורך רכישת חולצות טריקו, אנו ממליצים לכם לערוך סקר השוואת מחירים בין מספר ספקים ואתרים שונים ברשת העוסקים בתחום.

 

 

בחירת חולצות טריקו לבית ספר אונליין

תמיד חשוב לקנות חולצות טריקו לבית ספר מאותה חברה אמינה שמציעה חולצות טריקו מבד איכותי והדפסה איכותית של לוגו בית הספר.  שכן, הדפסות סמל בית הספר על חולצות אלו לא ידהו או יתקלפו במהלך הכביסות.

 

תמיד יש לוודא שאותן חולצות אותן מעוניינים לקנות הינן עמידות בכביסה ועשויות מבד נושם וכמובן נעים למגע. דברים חשובים נוספים אותם יש לברר טרם מחליטים לקנות חולצות טריקו לבית ספר מחברה זו או אחרת הם שאותה חברה מציעה היצע גדול של ביגוד אופנתי לבית הספר, דבר שבא לידי ביטוי במגוון גדול של צבעים והיצע גדול של דגמים. דבר נוסף ולא פחות חשוב אותו יש לוודא טרם מחליטים לקנות בגד זה או אחר מחברה הוא שאותה חברה מאפשרת לצרכנים לקנות חולצות ובגדים נוספים באופן מקוון, כלומר ישירות דרך אתר האינטרנט של החברה.

 

אם אתם מעוניינים להימנע ממצב בו אתם מכניסים את חולצות הטריקו לכביסה ובסיום הכביסה אתם מוציאים אותן ללא הלוגו המודפס של בית הספר, אם אינכם מעוניינים להכניס את החולצה לכביסה ולהוציא אותה דהויה ואם אינכם מעוניינים לשמוע כל מיני הערות מהילדים בסגנון : 'החולצה לא נוחה לי', 'מגרד לי עם החולצה', 'היא כל הזמן דבוקה לי לגוף למרות שהיא גדולה', חשוב לבחון בקפדנות מאיפה מזמינים את אותן חולצות טריקו המיועדות לבית הספר ולחוגי העשרה של הילדים. בנוסף, חשוב לוודא שאכן מדובר על הדפסה איכותית שאינה יורדת לאחר מספר כביסות. חולצות הטריקו המוצעות לכם על ידי החברה תמיד חייבות להיות חולצות שעשויות מבד המותאם לאקלים הישראלי.  בנוסף, תמיד יש לברר תוך כמה ימי עסקים החולצות יגיעו לכתובת שציינתם וכן מהי מדיניות ההחזרה והביטולים של החנות. ההמלצה היא תמיד לקרוא את התקנון המפורסם באתר האינטרנט של החנות טרם ביצוע הקנייה.

 

בוחרים וקונים אונליין

לאחר שביררתם את כל הדברים החשובים שצויינו, כל שנותר לכם הוא לברר האם יש מבצעים מיוחדים על חולצות טריקו לבית ספר באתר האינטרנט של החברה ומהם צבעי החולצות הקוסמים לילדכם לאחר מכן יש להיכנס לקטגוריה בנים או בנות, לבחור בבד טריקו (או כל בד אחר בו אתם מעוניינים), לבחור בקטגוריית קיץ או חורף, לבחור בחולצה הרצויה (תמיד רצוי לוודא שהיא מכותנה סרוקה), במידה הרצויה, בצבעים בהם אתם מעוניינים, לבחור בסמל בית ספר, להוסיף לסל, לרשום מהי הכתובת אליה המשלוח יגיע, לשלם ולהמתין. קנייה נעימה!

 

 

עיצוב הזמנות לבת מצווה

בת מצווה היא אותה מסיבה אותה חוגגים לכל ילדה (יהודייה) שמגיעה לגיל 12. הגיל בו היא מתחילה להפוך לנערה, לגלות אט אט את הנשיות שלה ומבחינת היהדות הגיל בו הנערה מחויבת בקיום המצוות. אם בעבר, נהוג היה לחגוג את מסיבת בת המצווה בחיק המשפחה ולהזמין כמה חברות טובות של הנערה, כיום מסיבת בת המצווה הפכה לאירוע לכל דבר ועניין וככזה יש להקדיש את מלוא שימת הלב לכל חלק וחלק של הפעולות והסידורים הקשורים אל חגיגה זו, כמו למשל האולם בו תתקיים המסיבה, ההזמנות לבת המצווה, סידורי הפרחים, רשימת המוזמנים והרשימה עוד ארוכה.

 

ייעול תהליך ההזמנה – הזמנה אונליין

כל אדם שמחליט לקחת על עצמו את כל הקשור אל ארגון והפקת מסיבת הבת מצווה מנסה לייעל את התהליך וזאת על ידי חסכון בזמן ובהוצאות מיותרות. אחת הדרכים לייעל את כל הקשור אל הדפסת ועיצוב ההזמנות לבת מצווה היא להזמין את אלו באמצעות אתר האינטרנט של בית הדפוס. כאן תוכלו לבצע את ההזמנה בכל יום ובכל שעה בה תחפצו וההזמנות יגיעו אליכם ביום ובשעה בה תהיו מעוניינים. אם עד היום לא מצאתם זמן להגיע אל בית הדפוס, כעת הפתרון מגיע לכל בית ובית בישראל, בית דפוס אינטרנטי.

 

אם אינכם בטוחים שאתם יכולים להסתמך על האינטרנט חשוב לדעת שהזמנה שמתבצעת באמצעות אתר האינטרנט של בית הדפוס היא הזמנה מדויקת יותר מהזמנה טלפונית וחסכונית יותר מאותה הזמנה לשמה נוסעים עד בית הדפוס. עיצוב הזמנות לבת מצווה באמצעות האינטרנט יאפשר לכם לבחור את תבנית העיצוב המתאימה להזמנה מתוך היצע תבניות העיצוב המוכנות או להעלות את העיצוב של הקובץ הגרפי הקיים ברשותכם. בנוסף, יש אפשרות של עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה בכל הגדלים, הצבעים והוספת תמונה ומלל כראות עינכם.

 

אתר אונליין של בית דפוס מאפשר חיסכון בזמן ומיועד לסקטור העסקי והמגזר הפרטי. ניתן להזמין עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה בכל הגדלים וכן עיצוב הזמנות לבת המצווה במהירות וביעילות תוך שיש בידכם אפשרות לראות את התוצאה טרם אתם מאשרים לבית הדפוס להתחיל ולהדפיס את ההזמנות. זמן הייצור הוא בדרך כלל יומיים שלושה (משתנה מבית דפוס אחד לשני), ההזמנות מגיעות ללקוח באמצעות שליח ויש גם אפשרות של איסוף עצמי. התהליך פשוט, מהיר ומדויק. בהצלחה!

קידום אתרים-הדרך להצלחה שלך

בעידן בו כל פעולה צרכנית מתחילה ברחבי הרשת, גם אתר הבית שלך חייב להיות מקודם בצורה האופטימאלית והיעילה ביותר, וכל זאת בהתאם לתחום העסקי בו אתה פועל ולאופי הפעילות העסקית שלך ברשת. על מנת לסייע גם לך ליהנות מהליך קידום אפקטיבי, ריכזנו עבורך מספר טיפים ועצות לבחירת חברת הקידום שתבצע עבורך את העבודה!

  • ניסיון מקצועי- בצע בדיקה בנוגע לוותק המקצועי של החברה בתחום הקידום.
  • תחומי התמחות- בדוק באילו תחומים עסקיים החברה מתמקדת.
  • תוצאות- בצע בדיקה בנוגע למיקומם של לקוחות החברה במנועי החיפוש השונים.
  • שירותים נלווים- בצע בירור בנוגע למכלול השירותים המקצועיים המוצעים לך על ידי החברה במסגרת הליך קידום אתרים ברשת. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי אופטימיזציה לאתרים חדשים וקיימים, שירותי אספקת תוכן למטרות קידום, שירותי החלפת קישוריות עם אתרים אחרים ברשת ועוד.
  • יחס אישי – נהל פגישה מקדימה עם נציגי החברה. פגישה זו נועדה לבחון את טיב השירות המוצע לך ואת האופן בו החברה עתידה לטפל בהליכי קידום האתר העומד לרשותך.
  • מחירים- בצע סקר השוואתי בין מספר חברות קידום ובחן מה כוללת הצעת המחיר המוענקת לך על ידי כל אחת ואחת מהן. חשוב שתדע- תחום קידום האתרים ברשת הינו תחום תחרותי, וכפועל יוצא מכך תיחשף לרמות מחיר שונות. בדוק היטב מהי רמת המקצועיות של החברה ומהי התחייבותה כלפייך במסגרת הצעת המחיר.

קידום האתר כחלק מההצלחה העסקית שלך קידום אתרי אינטרנט הינו הליך המאפשר לכל אחד ואחת מבעלי האתרים שביניכם לחשוף את מכלול השירותים או המוצרים המשווקים באמצעות אתר הבית. הליך זה כולל בתוכו מספר טכניקות קידום המתעדכנות מעת לעת, וכל זאת בהתאם לצרכי הקידום, פעילות המתחרים ברשת וכדומה. חברת אינטרנט מקצועית העוסקת בתחום קידום האתרים כחלק עיקרי מפעילותה העסקית, תאפשר גם לך ליהנות מניהול מערך הקידום עם "יד על הדופק", וכל זאת בהתאם למכלול הפרמטרים הנלווים להליך הקידום. בחירה מושכלת ומקצועית בחברת קידום מובילה, מהווה את הצעד הראשון שלכם להצלחה עסקית ברחבי הרשת. כיום, מרבית חברות הקידום המקצועיות, מעמידות לרשותכם גם שירותי קידום אתרים אורגני, גם שירותי קידום ממומן, גם שירותי קידום ברשתות החברתיות וגם שירותי קידום באמצעות פעולות שיווק, קידום ומיתוג עצמי ברחבי הרשת. בדקו האם חברת הקידום בו בחרתם הינה בעלת הידע המקסימאלי והנרחב ביותר בכל אחד מתחומי הקידום המופיעים לעיל, וגם אתם תוכלו להבטיח את הצלחתם העסקית ברשת.

חשיבותו של עיצוב שיער טוב

עיצוב שיער מתחיל אולי בתספורת, אבל יש בו הרבה יותר. איך מפיקים את המקסימום בעזרת עיצוב שיער נכון?

מעצבי שיער – מי שקראנו להם פעם 'ספרים' – לא מסתפקים היום בתספורת, פן או סרוק. במסגרת הכלים העומדים לרשותם בכל הקשור בעיצוב שיער, הם מציעים היום תוספות שיער, מילוי שיער והחלקות שונות, שיש להם תפקידים מעבר למראה יפה יותר או פחות.

 

תוספות שיער

כיום, תוספות שיער הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב שיער. בעבר רק מי שהיה לה שיער דליל או קצר מדי הייתה שוקלת לבצע הוספת שיער, אבל רבות רוצות היום תסרוקת מעוצבת, שקשה יותר לעשות בלי תוספות שיער גם אם השיער יחסית עשיר. עיצוב שיער בעזרת תוספות יכול לבצע כל ספר מיומן. בנוסף, בעסרת קיטים שונים וערכות, אפשר גם לבצע עיצוב שיער ביתי, בעזרתן של תוספות שיער מוכנות. הרבה מעיצוב השיער בעזרת תוספות שיער מושג לאו דווקא בעזרת תוספות של שיער סרוק, אלא בעזרת תסרוקות מוכנות, שאותן מרכיבים על הראש ומחברים לשיער הקיים. בכל מקרה, היתרון הגדול של תוספות שיער היה ונשאר הענקת מראה עשיר לשיער המעוצב ותוספת 'יוקרה' לתסרוקת. אידיאלי לכלות, למשל.

 

מילוי שיער – סוג של תוספת שיער שאינה בהכרח מעוצבת – הוא כלי בידיהם של מעצבי שיער להצערת המראה של נשים שיש להן שיער דליל. ישנן נשים – וישנם כמובן גם גברים – שהשיער שלהן דק מאוד (ולאו דווקא דליל) ואז הן עלולות להיראות מבוגרות ממה שהן באמת. מילוי ותוספת שיער, תוך עיצוב שיער נכון, יכול לתת מראה צעיר לאשה גם במצב כזה.

 

עיצוב שיער וצבע

צביעת שיער יכולה לחפות על פגמים, להסוות שיער שיבה ולשנות את המראה הכללי. כאשר הן מתבגרות, הרבה נשים פונות לעיצוב שיער וצביעה לגוונים בהירים: אלה יכולים להסוות שיער שיבה ביתר קלות מאשר צבע כהה, אם אם זה הוא הצבע הטבעי. כאשר בוחרים צבע לעיצוב שיער, חשוב לבחור בגוון שמחמיא לעור הפנים ולגוון שלו.

 

תספורת נכונה

תספורת נכונה יכולה לתת לשיער נפח ומעצבי שיער מוסיפים עליה סרוק ותוספות שיער או אמצעים אחרים כדי להשיג עיצוב שיער מרשים. אבל יותר מזה: תפקידה של התספורת הוא לתת מסגרת לפנים. עיצוב תסרוקת ושיער טוב מדגיש את מבנה הפנים טוב יותר ומבליט את החלקים הטובים של הפנים, תוך 'הסוואת' החלקים החלשים שלהם.

 

לסיכום: עיצוב שיער הוא יותר מאשר תסרוקת ופן. עיצוב שיער טוב מדגיש ומבליט תווי פנים, מצעיר את המראה ומקנה בטחון עצמי ששוויו רב יותר מעלותה של כל תסרוקת.

פתרונות מימון לקניית רכבים למכירה

האם הרכב הישן שלכם מתחיל לעשות בעיות ואתם מעוניינים להחליף אותו? האם הגיע הזמן לשדרג את הרכב למודל חדש יותר וליהנות מביצועים טובים יותר? ובכן, כדאי לדעת כי כיום יש מגוון פתרונות מימון לכל מי שמעוניין לשדרג את רכבו ולקנות רכב מיד ראשונה או רכב משומש במצב טוב. בעבר נאלץ הישראלי לפנות לבנק על מנת לגייס את המימון הנדרש לשדרוג הרכב ולא בהכרח קיבל הלוואה ולכן התקשה לממן את קניית הרכב או נאלץ להישאר עם רכבו הישן. עם התמקצעות הענף של רכבים למכירה ניתן לקבל פתרונות מימון מתקדמים ונוחים דרך חברות הרכב השונות, כגון חברות הטרייד אין, חברות השכרת הרכב וחברות הליסינג כמו גם מגרשי המכוניות השונים, ובמקום לקחת הלוואה מהבנק, הלוואה אשר פוגעת במסגרת האשראי הבנקאי (אובליגו) ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית בתנאים נוחים ולהחליף את הרכב בקלות יותר.                                                                                  retro car
[המשך קריאה…]

השקעות בשוק ההון

מרבית הציבור מושקע בשוק ההון בין אם בעזרת אנשי מקצוע כמו מנהל השקעות, מנהל קרנות או מנהל תיקים ובין אם בשל ניהול השקעות בשוק ההון באופן עצמאי. גם אותם הכספים שאיננו חשופים אליהם בטווח הקצר כמו למשל כספי פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וחסכונות נוספים מושקעים בבורסה ולא בכדי שכן כסף כידוע מסוגל לייצר כסף, ואין צורך בהון התחלתי גבוה להבדיל מהשקעות נדל"ן לדוגמא על מנת להשקיע בניירות ערך, אחד מאפיקי ההשקעה שלא רק שאינם כרוכים בהון ראשוני גם יכולים להניב תשואה גבוהה. [המשך קריאה…]

גם קפה וגם אופה- להרגיש שבעים בעזרת כוס קפה

כל אדם מרגיש לרוב במהלך היום תחושת רעב שאינה קשורה בהכרח לצורך של הגוף במזון, תחושה אשר נובעת יותר מצרכים רגשיים: שעמום, לחץ- כל אלה יוצרים רצון לאכול. אחת הדרכים הטובות ביותר להתגבר על התחושות הללו היא אכילה של מזון משביע שאינו מכיל כמות גדולה של קלוריות. גם שתיה חמה מרגיעה ומקלה על התחושה. ידיעה זו ליוותה את מהלך הפיתוח של קפה באלאנס עלית.                                                                               [המשך קריאה…]

טיפים לשדרוג הסלון הביתי

כולנו רואים בסלון את אחד מהאזורים המרכזיים ביותר בבית. זהו המרחב בו אנחנו מארחים חברים ובני משפחה שבאים לבקר ובו מתאספת כל המשפחה כדי לבלות יחד, ואחד מהחללים הראשונים הנחפשים לעיני הנכנסים בפתח ביתנו. לכן, הופך הסלון למוקד חשוב בבית, ורצוי להשקיע בו בהתאם. אם אתם רוצים להזרים משב רוח רענן לסלון שלכם ולשדרג אותו מבחינה עיצובית, קבלו כמה טיפים פשוטים ליישום, שיעשו את העבודה. [המשך קריאה…]