מחפשים הובלות במרכז? יש לנו Update  עבורכם!

יום ההובלה נחשב עבור רבים כיום מרגש במיוחד ועמוס פעילויות אך גם מעין "סיוט" שהיינו רוצים להיות כבר מאחוריו. המעבר מדירה לדירה לאחר מספר ימים של אריזה וחיים סביב הקרטונים גורם לרבים לשקול אם אולי היו רוצים להישאר, בכל זאת, עוד כמה שנים בדירה הישנה רק לא לעבור זאת שוב. אך ניתן להפוך את האתגר לחוויה קלילה יותר, הכיצד?

הקדשתם זמן רב למציאת הדירה. אם אתם מחפשים דירה במרכז יתכן וחשתם ממש כאילו זכיתם בלוטו ברגע שמצאתם את הדירה המתאימה. כעת, מתחיל האתגר האמיתי של איתור חברת ההובלות שלכם. אתם מנסים למצוא חברת הובלות אמינה, כזו שבסך הכל תוביל את הפריטים השונים ממקום למקום, מבלי לגרום נזק לא לריהוט ולא לדירות – וכמובן מבלי שתצטרכו לשלם הון על ההובלה.

על מנת למצוא את חברת ההובלות האידיאלית עבורכם מומלץ לחפש כמה פרמטרים חשובים בהמלצות על החברה ברשת האינטרנט. אספנו עבורכם את הגישה הנכונה, לצד המאפיינים המדוייקים של החברה שתעניק לכם חוויה צרכנית טובה וביום ההובלה לא תאכזב. נסו לשמור את המאמר הזה לפעם הבאה בו תצטרכו להזמין חברה להובלת הדירה שלכם לכתובת חדשה.

חברת הובלות עם שליחות

נסו לחפש חברה שבה אתם כלקוחות זוכים להקשבה מלאים לצרכים המיוחדים של ההובלה שלכם, אם מדובר בשירותי הובלות במרכז  או בשירות הובלות ברחבי הארץ. נסו גם למצוא חברה השמה דגש על עמידה קפדנית בזמנים. מעבר לכך חשוב לבדוק כי למובילים לפוליסות ביטוח שנועדו להגן עליהם וכי החברה מעסיקה אך ורק מובילים מיומנים ובעלי ניסיון המכירים על בוריין את הדרכים להעביר כל אחד מסוגי הפריטים מהטלוויזיה הדקיקה החדשה שלכם ועד לפסנתר הכנף.

חברה מקצועית תדע לשאול אתכם את כל השאלות הנכונות על מנת שלא יהיו הפתעות מיוחדות ביום ההובלה. היא מכירה כל פריט ופריט ותסייע לכם גם בייעוץ מקיף כיצד להכין מראש, אם תרצו, את מכשירי החשמל שלכם על מנת לחסוך זמן של אריזה והגנה על הפריטים השונים ביום ההובלה עצמו.

קצת טיפים לפני המעבר הבא שלכם

נסכם במספר טיפים חשובים לפני שאתם מתכננים לעבור דירה ובוחרים את חברת ההובלות שלכם. הראשון – על מנת לקבל הצעת מחיר סופית נסו לקבוע פגישה בה תציגו את כל הכבודה שעומדת לעבור אתכם. שכן דין ספת ארבעה מושבים כבדה במיוחד מימי סבתא אינו כדין ספה בת שני מושבים מאיקאה.

שנית – כדאי להכין רשימה מסודרת של כל הציוד העובר בשקיות ובארגזים. גם הם עשויים לגרום למחיר לזנק משמעותית ביום ההולה. טיפ שלישי ואחרון – אם אתם צריכים פירוק והרכבה של חלק מהרהיטים שלכם נסו לציין זאת מראש כאשר אתם סוגרים את זמן ההובלה. אין דבר מתסכל יותר מלגלות כי הצעת המחיר הוכפלה ברגע האחרון.

הובלות משרדים

הובלה של משרד צריכה להיעשות על ידי מובילים שמנוסים בתחום זה של הובלות. המקצועיות של המובילים תשפיע במידה רבה על היכולת של המשרד לחזור לתפקוד מלא יום לאחר העברת המשרד למיקום חדש. כאן מדובר על הובלה שונה לחלוטין מהובלת דירה, הובלות קטנות או הובלות משולבות. מעוניינים לדעת כיצד לבחור חברת הובלה למטרת הובלת המשרד שלכם? התחילו לקרוא!

 

הובלות קטנות  בפתח תקווה או הובלות משרדים?

בעלי עסקים רבים מנסים לחסוך בהוצאות ומחליטים להעביר את רוב התכולה של המשרד על ידי טנדר אותו הם שוכרים ואילו את כל הדברים השבירים והרגישים במתכונת של הובלות קטנות, כלומר הובלה של חפץ אחד או שניים במכונית מסחרית קטנה לאותו מיקום בו מעוניינים. אמנם הובלה קטנה רלוונטית במצב בו מדובר על משרד של אדם אחד ובו מספר פריטים בודדים, אך מה קורה כאשר מדובר על משרד בו יש מחשבים, ארונות, ציוד משרדי, כסאות ושולחנות ועוד? במקרים כאלו כל ניסיון להעברה עצמית מועד לכישלון ואף ניסיון לשלב בין העברה עצמית של התכולה להובלה קטנה של מספר פריטים כבדים אינו הפתרון. חשוב לקחת בחשבון שעסק משמע לקוחות, פעילות שוטפת, הכנסות והוצאות. בכדי להבטיח חזרה לפעילות דינאמית שוטפת של העסק כמה שיותר מהר לאחר סיום ההובלה, יש לשכור את שירותיה של חברת הובלה בעלת מוניטין מוצלח בתחום ההובלות המשרדיות.

חדר שינה

חדר שינה

חברה שמציעה שירות הובלות משרדים היא חברה שחייבת להעסיק מובילים בעלי ניסיון בסוג זה של הובלה. למעשה, זהו הדבר הראשון שיש לבדוק טרם שוכרים את שירותיה של החברה. הניסיון צריך להיות לא רק בהובלה של משרד, אלא בהובלה של משרדים בסדר גודל דומה לשלכם. תמיד יש לקחת בחשבון שהובלה של משרד משמע תהליך מורכב שדורש תיאום מושלם בין הגורמים השונים האחראים להעברה, דבר שכולל אריזה של כל התכולה, פירוק והרכבה, הובלת ציוד רגיש  ועוד. תמיד יש לבחור בחברה שמבטיחה ביטוח על העברת התכולה, אפשרות תשלום המתאימה לעסק וכמובן חברה שמציעה הובלה בשעות הלילה (לאחר שעות הפעילות של העסק) וזאת על מנת לא לפגוע בפעילות השוטפת של העסק.

 

הובלות משרדים (וזאת בהשוואה אל הובלות קטנות בפתח תקווה או בכל עיר אחרת בארץ) תמיד יחייבו בתכנון מקדים וזאת על מנת להבטיח את התוצאה האופטימאלית ביותר. תכנון מקדים תמיד יהיה מורכב משני חלקים. החלק הראשון יעשה על ידי הלקוח. כאן הלקוח ירשום מהם אותם שירותים להם הוא זקוק בכל הקשור אל העברת המשרד למיקום חדש. חלק זה יכלול חיבור קווי טלפון, חיבור אינטרנטי, הרכבה וחיבור של כל המחשבים והטלפוניה ועוד. החלק השני יעשה על ידי חברת ההובלה ובו צוות החברה יתכנן כיצד להוביל את כל תכולת המשרד באופן היעיל ביותר. כעת, כל שנותר הוא לבחור את החברה המתאימה לכם. בהצלחה!

הובלת דירות ברמת גן – כל שחשוב לדעת

העיר תל אביב הפכה ליקרה מאוד בשנים האחרונות ולכן אנשים רבים ששכרו בה דירות מחליטים לעבור לעיר אחרת שממוקמת בקרבתה ומציעה להם אפשרויות נוחות יותר בכל הקשור אל קנייה או השכרה של דירה. מדי שנה יותר ויותר אנשים עוברים לתל אביב רבתי, אם מדובר על רמת גן, חולון, פתח תקווה וערים נוספות. כל אלו זקוקים לשירותי חברת הובלת דירות ברמת גן וסביבותיה.

ישנן חברות רבות שמציעות שירותי הובלות דירה. החוכמה היא לדעת כיצד לבחור באותה חברה שיכולה להבטיח לכם הובלה מהירה ובטוחה של התכולה שלכם וכל זאת במסגרת התקציב הקיים. אם אתם מתגוררים בעיר רמת גן וזקוקים לשירות הובלה מקומית, כלומר הובלה מנקודת מוצא ברמת גן לנקודת יעד ברמת גן, חשוב שתבחרו בחברה שמכירה את רמת גן על כל רחובותיה ומצוידת במערכת ניווט שתאפשר לה לבחור במסלול האידיאלי להעברת התכולה שלכם מבלי לקחת את הסיכון של פקק משום תאונה או עבודות בכביש. אם אתם מעוניינים בשירותי הובלת דירה מעיר אחרת בישראל לעיר רמת גן או ההיפך, תמיד יש לוודא שמדובר על חברה בעלת מוניטין שמוביליה מכירים את שתי הערים היטב.

הובלות ברמת גן – מה חשוב לדעת?
הובלת דירה ברמת גן צריכה להיעשות על ידי מובילים מקצועים שמכירים את העיר היטב. שירות חברת הובלות דירה תמיד מתחיל מאותו הרגע בו אתם מטלפנים אל החברה ועד אותו הרגע בו אחרון המובילים עוזב את הדירה אליה הוא הביא את כל התכולה שלכם. השירות נמדד כבר ביחס הראשוני אליכם, במענה האדיב לכל שאלותיכם, בהצעת המחיר הכתובה, בחוזה הובלת תכולת הדירה בו מצויינים כל אותם דברים שסוכמו בעל פה, בביטוח ובאחריות אותה מספקת חברת ההובלות. היחס של החברה אליכם הוא המדד הטוב ביותר לשירות אותו היא מספקת ללקוחותיה.

יש לקחת בחשבון שהעיר רמת גן היא עיר וותיקה שהוקמה בשנת 1921 וככזאת היא מאגדת בנייה ישנה וחדשה. כמו כן, בעיר יש רחובות קטנים וצרים, סמטאות ומנגד רחובות מרכזיים ורחבי ידיים. המובילים בהם תבחרו חייבים להכיר את העיר, האיזור אליו הם נכנסים והדרך הטובה ביותר להובלת התכולה שלכם ליעד החדש. אם גם אתם מעוניינים בשירות הובלות איכותי חשוב שתבחרו בחברה בעלת מוניטין מוצלח בשירותי הובלה שתבטיח לכם שכל התכולה שלכם תגיע בבטחה לרמת גן או לכל עיר אחרת בה תבחרו. בהצלחה!

הובלות במרכז – לכל דורש

אנשים אשר מתכוונים לעבור דירה במרכז הארץ או בכל אזור אחר חייבים לתכנן את כל התהליך המורכב של העברת הדירה. מדובר על העברת תכולה יקרה לבעליה אשר מהווה חלק מרכזי מאוד בחייהם של הלקוחות ולכן הם מעוניינים לבחור בחברה מקצועית שתבטיח להם שכל התכולה תועבר בצורה בטוחה ליעד הנדרש. תהליך העברת דירה כולל מספר שלבים שעשויים להימתח על שבועות, ולפעמים חודשים. מומלץ להיעזר בחברת הובלות מסודרת אשר יכולה לייעץ, לתת טיפים, ולבצע שירותים נלווים שונים עבור לקוחותיה. כדאי לשכור שירותי מובילים מומלצים שיבצעו את כל אלו כולל העברת תכולה בטוחה ומוצלחת.
פעולות פינוי תכולת דירה והובלתה אורכות לרוב מספר שעות, אך אבל ההכנות לפעולות העברת הדירה מתחילות זמן רב לפני כן. אחת מהפעולות המקדימות היא כמובן בחירת חברת הובלות וניתן לומר שמדובר על אחת הבחירות החשובות ביותר בתהליך העברת הדירה. מנהלי חברת ההובלה ישאו באחריות להוריד את כל התכולה אל המשאית המתאימה, להסיע את התכולה למקום המתאים ולהעלות את התכולה לדירה החדשה. הפעולות המקדימות של חברת הובלות תהיינה אפיון אופי ההובלה, ביקור בדירה (או קבלת מידע על מיקומה, על הגישה אליה ועל סוג התכולה שיש בה). חברה מקצועית אשר מבצעת הובלות במרכז תתכנן במידה רבה את הפינוי יחד עם הלקוח. מנהליה בעלי הניסיון הרב יקשיבו ללקוח, ילמדו את צרכיו ובהתאם יתכננו את העברת הרכוש.
חברה מקצועית ומסודרת
לחברת הובלות צריך להיות כל הציוד הנדרש לצורך העברה בטוחה. ציוד זה יכלול עגלות מיוחדות, כלי עבודה, וכן משאיות וטנדרים בעלי ארגזים סגורים. בעת הצורך, תספק החברה מנופי הרמה מיוחדים אשר יורידו פריטים גדולים וכבדים מהקומות העליונות. עבודת המנוף תמיד תתבצע על ידי מפעילים מנוסים אשר להם הרשאה מיוחדת. מעבר לכך, חברת ההובלה תספק שירותים נוספים, כמו למשל שירותי אריזה, אחסנה, פירוק והרכבת ארונות ומדפים ועוד. לקוחות רבים אינם יכולים לבצע עבודות הכנה מורכבות, ולכן, ישמחו לבקשם מהחברה המובילה.
בחירת מובילים מומלצים משמע בחירת אנשי מקצוע בעלי ניסיון , ציוד ויכולת להעביר את תכולת הדירה או המבנה שלכם בביטחה ליעד הנדרש. בנוסף, חברות הובלה רבות כיום מציעות שירותים נלווים שמבטיחים שתהליך מעבר הדירה יהיה מהיר ויסודי ולא יגבה מהלקוח שעות רבות. חברות מקצועיות תמיד יעמדו בלוח הזמנים שהובטח ללקוחותיהם, תמיד יספקו קבלה על כל תשלום ותמיד יקפידו על ביטוח ועל אנשי הובלה מקצועיים.