הרחקת יונים לצמיתות – כיצד הדבר מתבצע?

נכון להיום יש דרישה רבה לשירותיהם של מומחים בתחום הרחקת יונים לצמיתות, הרחקת עכברים, הרחקה של עטלפים והרחקת חולדות. הסיבה לדרישה זו נובעת בדרך כלל מהנזק שיונקים ועופות אלו גורמים לסביבה בה הם חיים, כלומר לבני האדם, לחיות המחמד, לריהוט ולציוד הקיים בבית ומחוצה לו. אם בעבר מגמת ההרחקה הייתה מיגור, כלומר הרחקה באמצעות השמדת אותו גורם מפריע, כיום המגמה היא לא לפגוע באותם יונקים ובעלי כנף, דבר אותו עושים על ידי שימוש בטכניקות חדשניות של הרחקה.

וילה עם בריכה

וילה עם בריכה

הרחקת עכברים ויונים

חשוב לדעת מדוע יש להרחיק את היונים ואת העכברים מביתנו וסביבתו החיצונית ולאחר מכן חשוב לדעת כיצד ניתן להרחיק אותם לצמיתות והאם פעולה זו אכן אפשרית. היונים תמיד חיות בלהק ולכן כאשר מדובר על הרחקת יונים לצמיתות הכוונה היא הרחקתו של כל להק היונים. דברים נוספים אותם חשוב לדעת אודות היונים הם שהן עפות למרחקים עצומים, ברגע בו הן מוצאות מקום שאידיאלי מבחינתן לבניית קן הן תמיד יחזרו אליו, כיוון שמדובר על כמות גדולה של יונים ששוהה באיזור אחד, תמיד תהיה בו זוהמה (לשלשת, כינים ונוצות), דייריו יסבלו מרעש, נזק לרכוש, וחשוב לזכור שהיונים מעבירות מחלות (בעיקר לילדים ולמבוגרים בעלי מערכת חיסונית חלשה) ומלאות בטפילים, (כמו למשל זבוב היונה, כינים ואקרית אדומה), שיכולים להיות מסוכנים לבני האדם.

 

כל אלו מובילים אנשים לשכור את שירותיהם של מדבירים שמומחים בהרחקת יונים או לקנות כל מיני מוצרים שעיקרם הרחקת יונים לצמיתות מאיזור מגוריהם (דבר שבהחלט אפשרי). נכון להיום הטכנולוגיה החדשנית ביותר להרחקתם של היונים היא מערכת אלקטרונית שמורכבת מפסי דריכה שעליהם פסי אלומיניום שמשמשים כמוליך של הפולסים החשמליים היוצאים מהרכזת. במקרה בו מדובר על בעיית עכברים בבית או בסביבות הבית, חשוב לדעת שהעכברים מכרסמים כמעט כל דבר ולכן במקרים רבים בני הבית קמים בבוקר ומגלים שהעכברים כרסמו את פנים ארונות המטבח שלהם, צינורות חשובים בבית, אכלו מהאוכל במזווה. דבר לא פחות חשוב אותו יש לדעת הוא שהעכברים אחראים למקרים שונים של זיהומים וזאת משום שהם משאירים את הגללים שלהם בכל מקום ולכן הם למעשה מסוכנים לבני האדם. גם כאן חשוב מאוד לבחור באפשרות הטובה ביותר של הרחקת עכברים. נכון להיום אפשרות זו היא התקנת מערכת אלקטרונית מתקדמת להרחקת עכברים שמרחיקה אותם ללא גרימת נזק.

 

לסיכום, כיום יש אפשרות להרחיק יונים ועטלפים בכל מיני שיטות, אם על ידי השכרת שירותיו של מדביר מקצועי שיגיע פעם פעמיים בשנה וירחיק את היונים והעכברים, אם על ידי אמצעים ביתיים ואם על ידי השיטה החדשנית אלקטרונית שמבטיחה מיגור של הבעייה ללא פגיעה בבעלי הכנף או היונקים באופן היעיל ביותר. בהצלחה!

פרחים לראש השנה באינטרנט

ראש השנה, סוכות ושמחת תורה מסמנים את פתיחתה של שנה חדשה ורוב האנשים קונים לארוחות ואירוע החג כל מיני מתנות המסמלות את הברכות שלהם לשנה החדשה. יש כאלו שקונים פרחים שמסמלים פריחה ושגשוג של השנה החדשה ואילו אחרים מביאים לשולחן החג ולבתי המארחים את פירות העונה, רימון, דבש וסילאן כברכת מתיקות לשנה החדשה.

 

זרים המתאימים לשנה החדשה

בקרב רבים נהוג להביא זרי פרחים לשנה החדשה ויש גם כאלו שמחליטים להביא עציץ מיוחד או חבילות משולבות לחג, כמו למשל חבילה הכוללת זר פרחים לראש השנה, מארז של פרלינים משוקולד איכותי ובקבוק יין. כיוון שיש סוגים שונים של פרחים, בכל מיני צבעים וכיוון שרוב האנשים אינם יודעים מהם הפרחים המתאימים לחגים ואירועים שונים, חשוב להתייעץ עם המוכר בחנות באשר לזר הפרחים המתאים ביותר לארוחת החג אליה מתכננים להגיע. כיוון שרוב האנשים כיום מעוניינים להזמין זר פרחים במהירות ובקלות ולא לבזבז זמן מיותר, הם מזמינים פעמים רבות זרי פרחים באמצעות האינטרנט. כאן חשוב לקחת בחשבון מספר דברים.

נוף של שדה פרחים

נוף של שדה פרחים

 

רוב החנויות באינטרנט מציעות פרחים לראש השנה, אך כיוון שמדובר על האינטרנט חשוב לוודא שמדובר על חברה אמינה שמפרסמת את הכתובת שלה, מפרסמת את מדיניות המשלוחים שלהוכמובן גם מפרסמת את תקנון האתר הכולל את תנאי השימוש באתר,הגבלת אחריות, פרטיות, זכויות יוצרים, אבטחת אתר, כל הקשור אל בוררות ונושאים נוספים שיאפשרו לכל משתמש שמחליט להזמין פרחים לראש השנה או לכל חג או אירוע אחר לדעת מהי המדיניות הברורה של החברה ושל אתר האינטרנט באמצעותו היא מקיימת התקשרות בינה לבין הלקוח. דבר נוסף אותו חשוב לוודא הוא שהאתר ממנו מזמינים זרי פרחים מציע פרחים בגידול עצמי המבטיחה ללקוחותיה היצע גדול של סוגי פרחים, שירות מהיר וזמינות מיידית.

 

פרמטר חשוב נוסף אותו כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת אותו אתר אינטרנט באמצעותו תקנו זרי פרחים הוא הסינון החכם. כיוון שמדובר על אתר אינטרנט, היצע המוצרים בו גדול ופעמים רבות המבקרים בו אינו מוצאים ידיים ורגליים אלא אם הוא מציע אפשרות של סינון חכם. כלומר, אפשרות בו הלקוח יוכל לבחור את זר הפרחים בהתאם לקריטריונים של סינון מסויימים, כמו למשל סגנון זר הפרחים הרצוי, צבע הזר בו מעוניינים, האירוע אליו מעוניינים להביא את הזר, אם מדובר על ארוחת חג, אירוע בר מצווה, חתונה ועוד או סינון בהתאם לתקציב עליו החליט הלקוח מראש. כל אלו יאפשרו ללקוחות בחירה מהירה ונכונה של אותו זר פרחים המתאים לארוחת השנה החדשה או כל אירוע אחר. בהצלחה!

 

 

איך לנהל בית קפה בהצלחה

ניהול בית קפה מצליח לאורך שנים הוא אתגר של ממש, ויעידו על כך בתי הקפה הרבים ברחבי הארץ שסוגרים את שעריהם חדשות לבקרים. למרבה הצער, יזמים רבים מקימים בתי קפה יפים בהשקעה גדולה, אבל מתקשים להתמודד עם העבודה המתמשכת ועם השגרה השוחקת. הדרך הנכונה להיערך לכך היא בראש ובראשונה להבין שאחרי ההתלהבות של תקופת ההקמה וההנאה מהעיצוב והתכנון – נדרשת עבודה יומיומית ואפורה שאין בה הרבה זוהר. אם כך – התנאי הראשון לתחום הוא אהבה של ממש לתחום ונכונות לקשור את עצמכם אליו לאורך זמן.

ברז בכיור

ברז בכיור

הצעד הבא קשור לתחזוקה. בתי קפה דורשים תחזוקה מתמשכת ברמה הגבוהה ביותר. כל בעל בית קפה ידע לספר לכם על תקלות וטרדות, ואפילו בעיות של ממש, הקשורות לתחזוקה. הבעיות הקשות ביותר בניהול עסק מן הסוג הזה קשורות דווקא לתחזוקת השירותים – ראשית בניקיון היומיומי ושנית – בניהול תקלות ובעיות. סתימות חוזרות ונשנות הן אירוע נפוץ בבתי קפה וכדאי מאד ליצור קשר עם חברה מקצועית ואיכותית שתספק לכם שירותי ביובית מקצועיים 24/7 בכל הארץ כדי לא להגיע חלילה למצב שבו הלקוחות עוברים חוויה לא נעימה. את הבעיות יש לפתור מהשורש באמצעות ציוד מתקדם ומקצועי באיכות גבוהה – ביובית בפתח תקווה ובכל אזורי הארץ מביאה עמה יכולת לנקות את הצנרת ברמה הגבוהה ביותר.
תברואה, תחזוקה ותכנון
בעלי מקצוע כמו שירותי ביובית מקצועיים 24/7 בכל הארץ צריכים להיות על החיוג המהיר שלכם בתחומים נוספים: הדברה, ניקיון ועבודות תיקונים וחשמל. כל בעיה קלה יכולה לתפוח לבעיה גדולה בבית קפה ולגבות מכם כסף רב או אפילו להוות סיכון בטיחותי. אתם חשופים לתביעות מצד הלקוחות והעובדים, ויש להבטיח שאתם מכוסים באמצעות תחזוקה איכותית וביטוחים מתאימים. בנוסף לתחזוקה הכללית יש להשקיע בתברואה – לא רק ברמה של הערכות להזמנת ביובית בפתח תקווה בהתראה של רגע. המטבח והעובדים צריכים להתנהל באופן מתמיד תחת נהלי היגיינה ברורים שנאכפים בקפדנות.
ולבסוף – עסק כמו בית קפה דורש תכנית עסקית מדוקדקת שמתייחסת לכל הפרמטרים בצורה הקפדנית ביותר: גודל בית הקפה, תמחור המאכלים, כוח האדם, התחרות וכן הלאה וכן הלאה. בעלי בית קפה שמחזיקים הרבה זמן נוהגים להגיד שמדובר במקצוע ולא בתחביב, ובדרך כלל נפגוש את בעל הבית כשעינו פקוחה על ההתנהלות. וכמובן – אל תשכחו לדאוג לכך שיהיה לכם אורך נשימה עד שהעסק יצבור קהל לקוחות וימריא.

 

אביזרי מטבח שמשנים את החיים

להאכיל משפחה שלמה יכולה להיות משימה מיגעת ויומיומית – או משימה יצירתית ואהובה. המטבח עשוי להיות המקום האהוב עליכם ביותר בבית, או לחילופין חדר של מטלות מעייפות. כך או אחרת – כאשר אתם נכנסים לחדר המטבח אתם מן הסתם רוצים לפעול בצורה החלקה, הנוחה והמקצועית ביותר. אבל אפילו אם עיצבתם לעצמכם את מטבח החלומות יש כמה אביזרי חובה שיכולים להקל על החיים ולהחיש במידה גדולה מאד את מטלת הבישול היומיומית. מהם האביזרים שיקפיצו את המטבח שלכם אל הליגה הבאה ויאפשרו לכם לבשל כמו מקצוענים?
ראשית, דאגו להתקין במטבח שלכם טוחן אשפה מקצועי ויעיל – פריט חובה במטבח שלכם.יש לוודא שטוחן האשפה המותקן עומד בכל הפרמטרים התקניים ומתאים לכיור – אבל אם יש לכם אפשרות אל תוותרו על האביזר הזה. מכירים את התחושה שהבלגן בסביבת העבודה רק הולך ומצטבר וקשה מאד להשתלט על הלכלוך כאשר מבשלים במהירות כמה מנות במקביל? טוחן אשפה מקצועי ויעיל פשוט יעלים כהרף עין את כל האשפה הרטובה והדוחה וישאיר אתכם עם מעט אשפה יבשה שאינה מפיקה ריח רע. מעבר לייעול העבודה במהלך הבישול, חווית ההתעסקות באשפה תהפוך להיות לקלה ונעימה הרבה יותר.

ברז מטבח

ברז מטבח

עבודה קלה ויעילה
כאשר אתם מתקינים את המטבח הקפידו לרכוש ברזי מטבח ממקום שבו המגוון גדול והאיכות גבוהה. לכו על מיטב היצרנים, והקדישו תשומת לב לקנייה. כל מי שניסה לעבוד עם ברזי מטבח מיושנים יודע מה ההבדל במהירות ואיכות העבודה כאשר יש לכם ברז עם עוצמות זרם חזקות, ראש נשלף ועוד תכונות נוחות ויעילות. זהו אביזר מטבח משפיעה במידה ניכרת על יעילות העבודה. מתקן סילוק עשן מעל הכיריים שלכם ישפר אף הוא – תרתי משמע – את האווירה במטבח ויתרום מאד להנאת הבישול במטבח פעיל. גם כאן מומלץ לא להתפשר. עוד תמצאו במטבחים של המקצוענים: אי נוח, שעליו לעתים תכופות כיור נוסף או כיריים, תנור גדול ועוצמתי בגובה העיניים אשר ניתן לאפות בו כמה מנות במקביל, ומקרר נוח וגדול.
מעבר לציוד הגדול מומלץ להשקיע גם במכשירים חשמליים יעילים ולוודא שהם זמינים לעבודה בכל רגע נתון. לשם כך יש להקדיש להם משטח עבודה יקר – אך העזרה שהם יעניקו לכם מצדיקה את המאמץ. בין המכשירים שתמצאו במטבח פעיל ואיכותי יופיע מיקסר חזק ואיכותי, מעבד מזון מומלץ ובימינו גם מכונת קפה. את כל האביזרים, המכשירים וציוד הסניטציה מומלץ לרכוש בחנויות האיכותיות ביותר ולהעדיף יצרנים מובחרים.

משלוחים פרחים ביבנה ועד רמת השרון – ריבוי אפשרויות

אנשים רבים מתגורים ביבנה, אחת הערים היפות בארץ. אוכלוסיית עיר זו מונה יותר מ-שלושים אלף תושבים, האוכלוסייה בה צעירה ויש בה פרויקטים שעיקרם התחדשות עירונית ובנייה חדשה. כמו כן, בשנים האחרונות עיר זו זכתה בפרסים שונים משום יופייה הרב כמו למשל פרסים מטעם המועצה לישראל יפה, פרס 'דגל היופי' ועוד. בעיר יש שני איזורי תעשייה, מפעלים רבים המקנים עבודה לאלפי עובדים ודרישה גדולה לשירות משלוחי פרחים ביבנה אם לאירועים שונים של הסקטור העסקי ואם לאירועים פרטיים מיוחדים.

פרחים

פרחים

 

חנות פיזית או חנות מקוונת?

אם עד היום אנשים שמתגוררים בעיר יבנה ועד רמת השרון נהגו לגשת אל החנות המקומית בעיר ולהזמין פרחים לימים מיוחדים של השנה ואירועים מיוחדים, כיום נוספה להם אפשרות נוספת, שירות משלוחי פרחים ברמת השרון. בשיטה זו הכל נעשה במהירות וביעילות באינטרנט והזר מגיע עד אותה כתובת אותה רשם הלקוח בעת ההזמנה. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה שהולכת וגדלה ועיקרה קניות באינטרנט. רוב האנשים מעדיפים להזמין משלוחים פרחים ביבנה או בכל עיר בארץ באמצעות חנות פרחים אינטרנטית במקום להתחיל ולנסוע אל החנות בשעות הפעילות שלה על מנת לבחור את הזר המתאים ביותר לאירוע.

 

היתרונות של הזמנת שירות משלוחי פרחים ברמת השרון רבים. בין היתרונות ניתן למנות את העובדה שלא צריך לסיים את יום העבודה מוקדם יותר על מנת להספיק לקנות את זר הפרחים בהתאם לשעות הפעילות של חנות הפרחים. לא צריך להתחיל ולבזבז דלק וזמן על הגעה וחזרה מהחנות. לא צריך לאזור סבלנות משום תור ארוך בקופה או להמתין עד שאחד מעובדי החנות יתפנה על מנת להמליץ לכם על זר זה או אחר המתאים לאירוע. בנוסף, ישנם מבצעים רבים באתר האינטרנט שאינם מופיעים בחנות הפרחים עצמה ושירות משלוחי פרחים ביבנה או בכל עיר אחרת בין יבנה לרמת השרון מבטיח לכם שהזר יגיע שמור וטרי היישר לאותה כתובת של אותו אדם שחוגג יום הולדת או כל אירוע שמח אחר.

 

האינטרנט פתח דלתות רבות ואם עד היום אנשים היו מוגבלים לחנות פיזית ולשעות הפעילות של החנות, כיום כל אחד יכול לבחור את היום והשעה בה הוא יתחבר אל האינטרנט, יכנס אל אתר הפרחים, יבחר את זר הפרחים או העציץ המתאים בהתאם לסינון החכם באתר, יוסיף ברכה ואולי אפילו בקבוק יין או שוקולד וירשום את הכתובת המלאה אליה הוא מעוניין שהמתנה תגיע. הבחירה היא שלכם. בהצלחה!

 

 

 

 

העידן הדיגיטלי הביא עמו את האפשרות לבצע פעולות שונות באמצעות האינטרנט. נכון להיום אנשים רבים בישראל רוכשים מוצרים ומזמינים שירותים שונים באמצעות האינטרנט וזאת משום מהיתרונות הרבים הטמונים באפשרות זו. אחד מהדברים אותם ניתן להזמין באינטרנט הוא שירות משלוחי פרחים ברמת השרון ובערים נוספות בישראל. פרחים ברמת השרון רמת השרון היא עיר המשתייכת למחוז תל אביב ומהמאפיינים המרכזיים שלה הוא האופי הירוק של העיר ואווירת הקהילתיות. אנשים רבים מתגוררים בה וזאת משום איכות החיים הגבוהה, הקיבוצים שסובבים אותה וקרבתה לתל אביב. ברמת השרון עסקים רבים, מסגרות חינוכיות ומעל ל- 100 אלף תושבים (נכון לשנת 2015) המתגוררים בה. בהתאם, תושבי העיר, עובדיה ואורחיה משתמשים פעמים רבות בשירות משלוחי פרחים ברמת השרון למטרת משלוח זר פרחים חגיגי לאירוע זה או אחר המתקיים בעיר ורבים אחרים המתגוררים מחוץ לעיר מזמינים זרי פרחים ומתנות שונות באינטרנט לאנשים היקרים להם ברמת השרון.nts אם בעבר הלא רחוק אנשים נאלצו להתאים את עצמם לשעות הפעילות של חנויות הפרחים ברמת השרון, יבנה וערים נוספות בישראל וזאת על מנת להספיק ולקנות זר פרחים לאדם יקר להם או לאירוע מסוים, כיום ניתן להזמין זר פרחים ססגוני ורענן במחירים אטרקטיביים ישירות מאתר משלוחי פרחים בכל יום ובכל שעה בה מעוניינים. (טרם ההזמנה חשוב מאוד לוודא שהאתר מציע שירות משלוחי פרחים ביבנה או שירות משלוחים של זרי פרחים ועציצים לכל עיר אחרת אליה מעונינים לשלוח את הזר). בנוסף, שירות משלוחי פרחים חוסך הגעה עצמית לחנות על מנת לאסוף את זר הפרחים החגיגי והסעת הזר למקום בו מעוניינים. כיום, כל אחד יכול לשלוח ברכה, זר פרחים חגיגי ולצרף אליו שוקולד ו/או בלונים על מנת להמחיש לאותו אדם שמקבל את כל אותן הפתעות עד כמה אתם אוהבים אותו ועד כמה הוא יקר לכם וזאת למרות העובדה שלא הייתה לכם אפשרות להגיע עד יבנה (או כל עיר אחרת בישראל), וזאת משום עבודה או משום שביום הספציפי של היום הולדת או האירוע המשמח אתם שוהים בחו"ל. ניתן לשלוח זר פרחים ישירות לבתי חולים, למקומות עבודה של היקרים לכם, לבתיהם ולכל מקום אחר בו תבחרו. משלוחי פרחים ביבנה ובמקומות נוספים בארץ מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להמחיש לאדם אחר שממוקם רחוק מאיתנו שאנחנו אוהבים ומעריכים אותו או אותה גם אם לא הצלחנו להגיע אליהם באותו יום חשוב.

איכות השינה והקשר שלה לאורח חיים בריא

איכות השינה שלכם היא חשובה וחיונית לבריאותכם וגם לתפקוד המיטבי במשך היום. למעשה, שינה איכותית ומספקת היא חלק משמעותי מאורח חיים בריא שכולנו מבקשים לאמץ. סביר להניח שאתם מתמודדים עם לחצים רבים ושונים – בעבודה, בחיי המשפחה וסביב הפרנסה. הלחצים הללו הם חלק ממסלול החיים בעידן המודרני, אבל חשוב לנהל אותם ולא לאפשר להם לפגוע בבריאותכם ובאיכות חייכם. אחד הצעדים הפשוטים ביותר להשגת איכות חיים טובה יותר ובריאות מרובה יותר הוא השקעה באיכות השינה.

השקעה פשוטה במוצרים כמו כרית אורטופדית, שמיכות קלות ונעימות, מזרון איכותי – ייתנו לכם תנאים טובים יותר לאיכות שינה גבוהה. לכך יש להוסיף חדר נעים, מאוורר, מסודר ומואר בצורה נכונה. את כל התנאים האלה לא קשה להשיג, ואין ספק שהרבה יותר קל לשפר את איכות השינה מאשר לשנות את התזונה או את רמת הכושר הגופני. הדרך הארוכה לחיים בריאים ומיטיבים יותר מתחילה בצעדים קטנים ואפשריים שיסייעו לכם להתחיל תהליך של שינוי מיטיב.

שיפור איכות השינה – צעד קטן וקל

כאשר אנחנו משקיעים באיכות השינה שלנו ושל בני משפחתנו, אנחנו משקיעים בבריאותנו לאורך זמן. מחקרים מראים קשרים ישירים ומובהקים בין איכות השינה לבין הישגים, בריאות כללית ועוד. למעשה, חוסר שינה עקבי קשור לסוגי תחלואה שונים. אם אתם קמים בבוקר ומרגישים תשישות – סימן שלא ישנתם מספיק או שאיכות השינה שלכם נמוכה. זה אינו מצב שצריך להשלים איתו. יש לשים לב גם לאיכות השינה של הילדים ושל בני המשפחה הקשישים – כל אדם בכל גיל זקוק לשינה מיטבית כדי לשמור על בריאותו ולתפקד היטב. בדקו את תנאי השינה בכל החדרים, נסו כרית אורטופדית איכותית והחליפו מזרון לפי הצורך.

כאשר אתם בוחרים את מוצרי השינה שלכם בחרו תוצרת כחול לבן – בחירה באיכות הגבוהה ביותר ובעידוד התעסוקה בישראל. וודאו שיש אחריות על המוצרים שאתם רוכשים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כי המוצרים האלה ישמשו אתכם לאורך זמן. אין טעם לחסוך ולרכוש מוצרים נחותים שבסופו של דבר תאלצו להחליף אותם בעקבות בעיות שינה וכאבי גב. ההמלצה היא לישון לא פחות משבע שעות שינה בלילה. אורח החיים של רבים מאיתנו אינו מאפשר לנו לישון כפי שהיינו רוצים, כך שחשוב אפילו יותר לוודא שאיכות השינה היא מיטבית. במידה ודאגתם לתנאי שינה מיטביים ועדיין אינכם נהנים משינה איכותית מומלץ מאד להיבדק – שינה איכותית היא צורך אמיתי וחיוני של הגוף.

בדק בית – למה להוציא כסף

בישראל יש מבנים רבים שאינם עומדים בדרישות ובתקני הבנייה, דבר שמעמיד בסכנה כל אדם שמחליט לרכוש את אותה המבנה אם לצורך מגורים ואם לצורך עבודה. מסיבה זו חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה של אותו מבנה בו מעוניינים טרם מחליטים לרכוש אותו, בדיקת בדק בית.

 

בודקים את המבנה

יש אנשים שטוענים שהם משלמים הרבה כסף על המבנה ואין שום סיבה שהם יתחילו להוציא סכום נוסף של כסף על השכרת שירותיהם של מומחים שיבואו לבדוק את הבית. בדרך כלל אנשים אלו מחליטים לבצע בדיקה מקפת של הבית בעצמם ולעיתים הם מביאים בני משפחה או חברים על מנת שיעזרו להם ויאמרו להם האם הם מבחינים בליקויים אלו או אחרים במבנה. גישה זו שגויה וזאת משום שלא ניתן להבחין בכל הליקויים במבנה בעין בלתי מזוינת. למעשה, לעיתים אנשים מבינים בדיעבד שהם עשו טעות רק כאשר הם מתחילים לסבול מאותו הליקוי ונדרשים לתקן אותו או כאשר הם מנסים למכור את המבנה ומבינים שמשום הליקויים שוויו  נמוך יותר מכפי שהם חשבו.

 

בדיקות בדק הבית

בדיקות בדק ניתן לעשות למבנה מכל סוג, אם מדובר על מבנה מסחרי אותו מעוניינים לקנות למטרת השקעה, דירה חדשה מהקבלן או דירה במבנה מגורים שעומד על תילו כבר עשרות שנים. בדיקות אלו תמיד יערכו על ידי מומחים בתחום, אם מדובר על אנשי מקצוע שונים, מהנדסים, אדריכלים, שמאים והבדיקות תמיד יעשו תוך שימוש במכשור וציוד מתקדמים. חשוב לדעת שגם אם שילמתם על דירה בבניין אותו בנה הקבלן יש תקופה מסוימת (לאחר מסירת המפתח לדייר), בה הדייר יכול לבדוק את כל הקשור אל בניית הבית ולדרוש מהקבלן לתקן בו  את אותם ליקויים שאותרו. בנוסף, תוצאות בדיקות הבדק מובילות פעמים רבות אנשים לבחור שלא לקנות את אותו נכס או לדרוש מהמוכרים לתקן את כל אותם ליקויים ולהראות להם הוכחות לתיקונים אלו, טרם קניית הדירה.

 

בדיקות חשובות

כל אדם שעומד לרכוש נכס או אדם שקנה נכס חדש מקבלן צריך לוודא שבאותו הנכס אין ליקויי בנייה. כל אחד שרכש נכס חדש צריך לבדוק האם הבנייה של אותו מבנה נעשתה בהתאמה מלאה למפרט הטכני שהוצג בפני הלקוח כאשר הוא קנה את הדירה (דבר שכולל גם את כל הרשום בחוזה עליו הוא חתם), דבר זה ניתן לעשות על ידי הזמנת שירות ביקורת מבנים. בדיקות בדק בית צריכות להיעשות בכל מבנה שנקנה מידי קבלן ולכל מבנה בו מעוניינים לרכוש דירה. בדיקות אלו כוללות בדרך כלל את רמת איכות הבנייה, בדיקה של תשתיות הבית, שלד המבנה, ליקויים בעת בנייה ועוד. לאחר כל הבדיקות מהנדס החברה ירשום בפניכם דו"ח מפורט בו תוכלו להשתמש גם בבית המשפט. בהצלחה.

מה עדיף ? הדברה כימית או הדברה אלקטרונית

כתבי ערוץ 2 , גילו את חברת מגנור הדברה אלקטרונית . אשר חותרת להרחקת מזיקים ולא הרעלת מזיקים , הרעלים פוגעים בילדנו בנו בחיות המחמד שלנו.

לאחר 10 שנות פעילות בשוק המוסדי , תעשיות המזון , חוות שרתים, משרד הביטחון , מבני ציבור , פותחת חברת "מגנור הדברה אלקטרונית" את השינוי המהפכני בפני הציבור הרחב , כאשר כל אחד יכול לעזור לעצמו ללא פגישה עם מדביר רגיל. במגנור הדברה אלקטרונית אין מדבירים כולם טכנאי אלקטרוניקה ומהנדסי אלקטרוניקה.

מגנור הדברה אלקטרונית ,התאימה את המערכות האלקטרוניות להרחקת מזיקים ,להתקנה עצמית , תוך הדרכה צמודה , עד לפתרון הבעיה לאורך זמן וללא כימיקלים רעילים.

תזכרו – מה שמרעיל את המזיקים מרעיל גם אותנו.

כתב ערוץ 2, מר מנחם הורוביץ ערך את הכתבה בצורה מאוזנת, המבליטה את היתרונות והחסרונות בכל שיטה של טיפול במזיקים

ערוץ 2 ערך תחקיר מקיף המשווה בין הדברה אלקטרונית מקצועית לבין רעלים של מדבירים רבים בשוק, החברה היחידה שזה פועלה הבלעדי, הרחקת מזיקים ללא רעלים ובאמצעים אלקטרונים בלבד.

הכתבה לא הוזמנה ע"י החברה, היא תוצאה של תחקיר עיתונאי נקי המתחייב להציג לצופי הטלוויזיה, את האמת ואת כל הנתונים הנכונים לקבלת החלטה נכונה, אתם מוזמנים לצפות בכתבה .

בכתבה נראים טכנאי חברת מגנור, מתקינים מערכת להרחקת מכרסמים בדירה בתל אביב , המרואיין הוא שובל בובליל, מנהל הפיתוח והיישום.

שובל מסביר בצורה ברורה מונחים טכניים מקצועיים, המאפשרים לכולם להבין טוב יותר מהי "הדברה אלקטרונית" ומדגיש: היזהרו מחיקויים סינים זולים.

משלוח פרחים ברעננה

אם החלטתם שאתם מעוניינים להביא זר פרחים צבעוני ורענן לאדם יקר לכם לרגל אירוע חשוב בחייו, אך אתם חוששים שמא לא תוכלו ליישם את התכנית וזאת משום יום עמוס בעבודה ולוח זמנים קדחתני ומלא בפעילויות חובה, בוודאי תשמחו לשמוע שכיום יש לכם אפשרות להזמין משלוח פרחים ברעננה ובערים נוספות בישראל ישירות מהאינטרנט.

 

אינטרנט ומשלוחי פרחים

כיום כבר לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה או להקדיש שעות לאחר סיום העבודה על מנת לקנות מתנה לחברה שילדה או לחבר טוב שחוגג יציאה לפנסיה, שחרור מהצבא, מסיבת רווקים או יום הולדת. היום לא צריך להילחץ מכך ששעות הפעילות של החנויות אינן מתאימות לשעות הפעילות שלכם וזאת משום שתמיד יש אפשרות להזמין משלוח פרחים ברעננה אונליין, כלומר ישירות באמצעות אתר אינטרנט. אותו אתר שמציע זרי פרחים, זרים מתוקים, ברכות, שוקולדים וכל מיני מתנות קטנות ומפנקות אותן ניתן לצרף לזר הפרחים, זמין לכם במהלך כל שעות היממה במהלך כל ימות השבוע. כי יום עם זרים מתוקים ניתן להוסיף טעם יוצא דופן למתנה שתגיע על ידי שליח היישר ליולדת בבית החולים או לכל כתובת אחרת אותה תספקו לחברת השליחויות. כי היום כבר לא צריך להילחץ.

 

זרים מתוקים לטעם מיוחד

עם זרים מתוקים ניתן להוסיף טעם יוצא דופן את זה כולם יודעים, אבל הבעיה היא שלרוב האנשים אין זמן להתחיל ולנסוע לחנות הממתקים על מנת לקנות זרים מתוקים. בנוסף, ברוב המקומות זרים מתוקים נמכרים במחירים גבוהים ולכן רוב האנשים מוותרים במהירות על הרעיון של קניית זרים אלו. לעומת זאת, באתר אינטרנט שמוכר זר פרחים מסוגים שונים, דבר שכולל גם זרי שוקולדים וכל מיני מתוקים, יש כל מיני מבצעים ומחירים משתלמים. בנוסף, ניתן לראות תמונה של אותו זר אותו מתכננים לקנות וכך יכולים להחליט האם אכן מתאים לכם לקנות זר זה או אחר. באתר האינטרנט הכל ברור ולאחר הבחירה של אותו זר בו אתם מעוניינים (וזאת בסיוע המסנן החכם או בהתאם לקטגוריות המוצגות באתר), כל שנותר לכם הוא לשלם עבורו, לכתוב ברכה ולרשום את הפרטים המדויקים של הכתובת אליה יישלח הזר וכן את התאריך וטווח השעות הרצוי למשלוח זה.

 

לסיכום, אם אתם מעוניינים להפתיע אדם יקר לכם עם זר פרחים רענן או זר מתוקים, בוודאי תשמחו לדעת שכל שאתם צריכים לעשות על מנת ליישם את הדברים הוא לפתוח את המחשב, להיכנס לאתר, לבחור את הזר ולהמתין לטלפון תודה ממקבל הזר.