לעצב מסביב לשולחן

מעבר אל בית גדול מדירה או בית יותר קטן, מצריך חשיבה על כל מיני פרטים עיצוביים הנגזרים מכך שהשטח העומד לרשותנו גדל. אחד מהחלקים החשובים בבית הוא שולחן אוכל, סביבו ישבו בני הבית לאכול. כאשר הבית גדל, גדלות גם פינות אוכל שנידרש להתאים, והמבחר הוא באמת רב. איך נתאים את הפינה בדיוק לצרכים המסוימים שלנו? מה חשוב לקחת בחשבון? ואילו סגנונות עיצוביים קיימים כיום?

נוחות לפני הכל

בעיצוב פינות אוכל, הרבה אנשים נוטים ללכת קודם כל על פי מה שנראה להם יפה ומעוצב ופחות על פי מה שיהיה יותר נוח לאורך זמן. בחירת שולחן אוכל וכיסאות לפינת האוכל צריכה לאזן בין הצורך לנוחות לבין עיצוב מוקפד. ראשית, כדאי לבדוק את כל אחד מהאלמנטים בהם אנו מעוניינים ברכישת פינות אוכל. בידקו עד כמה הכיסאות נוחים לישיבה והאם הגובה של השולחן מתאים ונוח עבורכם. ישיבה לא נוחה, גם לצד השולחן המעוצב ביותר שיש, תפגום בהנאה שלכם מהשימוש בפינת האוכל, ולכן חשוב להתייחס לכך בכובד ראש.

התאמה לסביבה הביתית

עיצוב פינות אוכל תלוי במספר אלמנטים, כאשר הגודל הוא אחד החשובים שבהם. בידקו מבעוד מועד מה המרחב אשר עומד לרשותכם עבור פינת האוכל. קחו בחשבון לא רק את אותו שולחן אוכל שיהיה חלק מהפינה, אלא גם את המקום שיתפסו הכיסאות סביב לשולחן. שולחן נפתח יכול להיות אפשרות מצוינת כאשר מעוניינים להגדיל את פינת האוכל במידה ומגיעים אורחים נוספים.
חישבו האם דרושה לכם פינת אוכל שהיא עגולה או דווקא מלבנית או מרובעת. נוחות היא הדבר העיקרי, אך חשוב שהצורה תתאים אף היא ליתר החלקים בבית מבחינה עיצובית. באופן כללי ניתן לומר כי פינות אוכל עגולות מתאימות יותר עבור חללים גדולים עם מקום רב.

בחירת צבעים

צבעו של שולחן אוכל אינו חייב להיות חדגוני. אפשר "לשחק" עם צבעים עזים ומעניינים ולהוסיף טאץ' מעניין. פינות אוכל רבות מגיעות בצבעי עץ שונים על גווניו. חשוב שגווני הפינה יתאימו גם ליתר הרהיטים שבסביבה כדי ליצור קו אחיד והרמוני עם חלקי הבית השונים. יש מי שמעדיפים להשאיר את שולחן האוכל בצבע אחיד, ובוחרים כיסאות במספר צבעים כדי להוסיף קצת קלילות וצבעוניות לחלק זה של הבית. במידה ואינכם בטוחים בנוגע לצבעוניות של פינת האוכל, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בתחום אשר יוכל להתאים עבורכם את פינת האוכל בצבעים המתאימים לכם ביותר. גם כאן, הכלל הקובע הוא איזון. צבעוניות מאוזנת חשובה כדי לא לייצר "רעש" בעיניים ולאפשר חוויית אכילה נעימה סביב שולחן האוכל. זיכרו כי פינת האוכל היא בראש ובראשונה רהיט פונקציונלי, אשר ניתן בהחלט להוסיף לו אלמנטים עיצוביים.
עבור מי שאוהב טוויסטים שונים בעיצוב, כדאי לבחור פינות אוכל שיש להן אלמנטים מעניינים כמו רגליים בצורת חצובה או שינויים בטקסטורות. הם יוסיפו חן ויופי לפינה הכי כייפית בבית.

קוד לבוש אחיד

תשכחו את כל מה שחשבתם שאתם יודעים על תלבושת אחידה. אם בעבר חולצות בית ספר היו הדבר הכי רחוק מלהיקרא אופנה – היום ניתן למצוא מגוון מרשים וצבעוני של תלבושות לבית הספר, שמאפשרות לילדים ליהנות מהמבחר ונותנות להורים אופציה איכותית להלבשה.

 

להתלבש לבית הספר

כיום ניתנת אפשרות לבחור מתוך מגוון סוגים של חולצות בית ספר. מדובר למעשה בחולצות טריקו המהוות תלבושת לבית הספר ועליהן ניתן להדפיס את סמל בית הספר וגם הדפסים שונים מוכנים מראש או בעיצוב אישי. חולצות בית ספר דורשות הדפסה של סמל בית הספר, ויכולות להיות עשויות מסוגים שונים של בדים. ניתן למצוא כיום חולצות בית ספר מכותנה, לייקרה או פוליאסטר, בהתאם להעדפה. הגזרות גם הן שונות ומגוונות וקיימת אפשרות בחירה בין מידות, צבעים של תלבושת בית ספר וכאמור גזרות שונות.

חשוב ככל שזה יהיה, צבעוניות וגזרה של חולצות בית ספר הם לא הדבר העיקרי. תלבושת לבית הספר צריכה להיות איכותית, תפורה באופן מקצועי והכי חשוב- עמידה. חולצות אשר אינן עמידות ידרשו כמובן החלפה תכופה, הדפסה נוספת ועוד הוצאה. כדי לוודא שאותן חולצות בית ספר ישמשו את הילדים לאורך זמן, אל תתפשרו על איכות התפירה ועל איכות החומרים.

 

איך לבחור נכון?

האופנה מתחלפת, גזרות שהיו פופולאריות בשנה שעברה כבר מזמן לא עדכניות. התאמה של תלבושת אחידה לבית הספר, הכוללת חולצות בית ספר ארוכות וקצרות, מצריכה מעט מחשבה. אל תתפתו לרכוש כמויות גדולות מדי של חולצות או להתמקד רק בגיזרה אחת. בבחירה בין המגוון תמיד כדאי לחשוב על כל עונות השנה, ואם מדובר בילדים צעירים, סביר להניח כי במהלך השנה תידרשו לרכוש חולצות בית ספר במידה גדולה יותר. כל אלה שיקולים אשר כדאי לקחת בחשבון רגע לפני שמסתערים ורוכשים תלבושת לבית הספר. בין מבחר החולצות הארוכות, הקפוצ'ונים ושלל הבגדים האופנתיים, חשוב לתכנן ולראות מה באמת דרוש ומה פחות קריטי. בידקו שוב את הדרישות הספציפיות וההנחיות שהתקבלו מבית הספר לגבי תלבושת אחידה וודאו שאין הפתעות מבחינת מיקום ההדפסים והסגנון. לכל בית ספר יש את הכללים שלו לגבי חולצות בית ספר וכדאי לקחת רגע ולבדוק אותם.

 

התאמה מושלמת

באיזון בין הצורך האמיתי לבין הדרישות מצד הילדים, חשוב שלא להתפשר על איכותה של תלבושת בית ספר. גם חולצות בית ספר איכותיות עלולות להיקרע ולהישחק בשימוש אינטנסיבי וכדאי לקחת זאת בחשבון ולהכין כמה ספיירים מכל סוג של חולצה. לא רק חולצות בית ספר מצריכות הדפסה עליהן, ובמידה ומדובר בילדים ההולכים לתנועת נוער כמו הצופים למשל, הם יידרשו להגיע עם תלבושת מתאימה לפעולות התנועה. וודאו בדיוק מה דרוש והאם יש צורך להדפיס על החולצה, וגם כאן כדאי להצטייד בחולצה נוספת מכיוון שאותה תלבושת תשמש את החניך הצעיר גם בטיולים של תנועת הנוער.

פרוביוטיקה מומלצת – ולא רק: חיזוק הגוף לסטודנטים

שנת הלימודים האקדמית ממש מעבר לפינה. עבור הסטודנטים הממשיכים והטריים, חלק מההכנה לקראת השנה שתבוא יחד עם המבחנים והעבודות כוללת גם הכנה פיזית. הקלישאה אומרת שנפש בריאה בגוף בריא, וגוף בריא מתמודד הרבה יותר טוב עם כל הלחצים שעוד יגיעו. יש מגוון דרכים לסייע לשיפור התפקוד הגופני והמנטלי, לשנת לימודים פורייה יותר (בהן גם נטילת גינקו בילובה, אבל לא רק…) הנה שלוש הצעות לחיזוק הגוף לקראת תחילת הסמסטר.

 

הקשיבו לתחושת הבטן: פרוביוטיקה מומלצת

ההמלצה על פי רוב היא ליטול פרוביוטיקה כאשר נוטלים אנטיביוטיקה. אבל, פרוביוטיקה מומלצת לנטילה גם "בשגרה" לחיזוק הגוף. החיידקים הפרוביוטיים הם חיידקים ידידותיים אשר מטרתם היא להילחם בחיידקים הגורמים למחלות ובמזהמים. פרוביוטיקה מומלצת כדי להגביר את הפעולה של מערכת החיסון ובכך לסייע לגוף להגן על עצמו. מעבר לכך, פרוביוטיקה מומלצת עבור מצבים נוספים:

  • העיכול נעשה יותר נוח: לעתים, במצבים בהם קיים חוסר איזון בין חיידקי המעיים, פעולת מערכת העיכול משתבשת וגורמת למצבים של גזים, שלשול ותחושת אי נוחות. מסיבה זו פרוביוטיקה מומלצת עבור סטודנטים הנמצאים רוב הזמן בשגרת חיים לא מאוזנת מבחינת תזונה ויכולה לסייע להם להרגיש יותר טוב ופחות נפוחים.
  • מצוינת עבור נשים: פרוביוטיקה מומלצת גם עבור נשים הסובלות מדלקות חוזרות בדרכי השתן, מפטריית הקנדידה ומפטריה וגינלית.
  • בתקופת המבחנים: סטודנטים רבים עלולים לסבול מדלקת גרון חיידקית, בעיקר בתקופת החורף (הידועה בין היתר כתקופת המבחנים של סמסטר א' במוסדות לימוד אקדמיים שונים). כדי להתמודד עם דלקת גרון מסוג זה, מומלצת פרוביוטיקה המיועדת לאיזון החיידקים בחלל הפה ובגרון.

גינקו בילובה – לצלוח את המבחנים בהצלחה

גינקו בילובה הוא צמח סיני עתיק בן אלפי שנים. הוא ידוע ביכולתו לשפר ולשמר תהליכי חשיבה וזיכרון ובשיפור זרימת הדם. כמו כן, הוא עשוי להועיל בהאטת תהליכי הזדקנות של הגוף. איך כל זה מתחבר עם סטודנטים אשר לומדים באינטנסיביות? בעיקר משום שהתכונה הבולטת של צמח הגינקו בילובה היא שיפור יכולות הריכוז. בשל כך הוא מומלץ עבור סטודנטים וגם עבור אנשים מבוגרים המעוניינים לשפר את הזיכרון ואת חדות המחשבה. נמצא גם שגינקו בילובה עשוי לסייע בבעיות שונות הקשורות לראיה.

 

משהו בשביל הנפש

בזכות הקשר הבלתי נפרד בין גוף לנפש, כדאי שלא לזנוח בתקופת הלימודים העמוסה, את הדברים שיעשו לנו טוב לנשמה. לצד פרוביוטיקה מומלצת, גינקו בילובה ותוספים שונים המותאמים אישית, כדאי גם לנסות ולהכניס תרגול מדיטציה לשגרת היום.
לא מדובר על תרגול ארוך, אלא על חמש דקות מידי יום (וכמובן רצוי ואפשר גם יותר) בהן מתנתקים מהלפ טופ, הסמארטפון והטלוויזיה – ומתמסרים לשקט.
מדיטציה נמצאה יעילה בהפחתת לחץ וחרדה, בשיפור הריכוז ושיפור איכות השינה – כולם הכרחיים עבור הסטודנט או הסטודנטית הממוצעים.

משמורת משותפת

נמצאים בתוך מערכת יחסים ומרגישים שהכל מתפרק? מערכות יחסים רבות נשחקות עם השנים וגורמות להרבה בני זוג להרים ידיים. אולם, רגע לפני שאתם מחליטים החלטה הרת גורל מהסוג הזה, עליכם להכיר את ההשלכות ולא רק, מה קורה במידה ויש ילדים במסגרת חלוקת החיים לשניים. אחת מבין הפעולות הרבות שמתבצעות לאחר ההחלטה לעבור הליך גירושין היא משמורת משותפת. מדובר באחריות הורית שתתחלק שווה בשווה בין שני ההורים. סוגיית המשמורת המשותפת היא הסוגיה המשמעותית ביותר שדנים בה בהליך גירושין של בני זוג עם ילדים קטינים משותפים. לפני שדנים על עניין משמורת משותפת, חשוב להבין שמערכות יחסים שונות נכללות גם הם מבחינה חוקית תחת חלוקת הרכוש והילדים – גם אם לא התחתנתם, אתם רק ידועים בציבור והבאתם ילד משותף, גם עליכם חל חוק משמורת משותפת. עד לאחרונה, היה נהוג כי הורה אחד יקבל משמורת מלאה על הילדים ואילו ההורה השני יפגוש את הילדים לפי ההסכם בין השניים. כלומר, במתכונת מצומצמת יותר של הסדרי ראייה קבועים וידועים מראש.

במתכונת הזו, היה את העניין של חזקת גיל הרך – מדובר בעצם בילדים עד גיל שש שצריכים להיות בחזקת האם על פי החוק. לכן במקרה הזה בית המשפט פסק כי האם תגדל את הילדים עד שהם יעברו את גיל שש והאב יראה אותם במתכונת של הסדרי ראייה. עם השנים וככל שהמודעות לעניין גברה, האב דרש משמורת משותפת גם כשמדובר בגיל שהוא קטן משש. כלומר, האב מעוניין לבקש משמורת ולתפקד כאב באופן מלא ושווה לתפקידה של האם לאחר הגירושין. הסיבה שנולדה האפשרות הזו היא בגלל שעם השנים הבינו כי חזקת גיל הרך גורמת להפליה לא הוגנת בין ההורים ודרשו לבטל אותה. לכן, כעת, האב יכול לדרוש משמורת משותפת ולקבל הסדרי משומרת שווים בין ההורים. בזכות הפסיקה הזו, ההורים יכולים להגיע לפתרון משותף ולמנוע את הסכסוך הבא בעקבות חלוקת המשמורת.

בזכות ההסדר החדש שניתן לאבות, שני ההורים יכולים להיות אחראים באופן שווה על גידול הילדים ולהצליח לשמור איתם על קשר לאורך הזמן, בלי ניתוקים מיותרים ובכך להמשיך לטפח את התא המשפחתי בצורה בריאה ככל אפשר. ההסדר הזה יכול בעתיד לגרום להורים להגיע לפשרות ולגשר על הפערים שהתפתחו בניהם. דבר שיכול לסייע לקשר שלהם בעתיד ולעזור להם להגיע לפשרות. בכל מקרה, הורים שמעוניינים להתגרש ויש להם ילדים, יצטרכו להגיע לבית המשפט והוא יפסוק לטובת הילדים קודם כל. במידה ואתם נמצאים בפני סיטואציה דומה, עליכם להתייעץ עם עורך דין לענייני גירושין שיסייע לכם להגיע לפתרון הטוב ביותר עבור הילדים ועבור המשפחה המשותפת שלכם. עורך דין לענייני גירושין יעלה בפניכם את כל האופציות ואתם תצטרכו בתחילה להגיע להחלטות משותפות שיהיו קודם כל לטובת הילדים ולאחר מכן, תסכמו לגבי משמורת משותפת, מזונות, חלוקת הרכוש וכדומה. על כל פנים, עליכם להתייעץ עם עורך דין מומחה שימצא את הפתרון הרלוונטי ביותר עבורכם.

 

מחפשים הובלות במרכז? יש לנו Update  עבורכם!

יום ההובלה נחשב עבור רבים כיום מרגש במיוחד ועמוס פעילויות אך גם מעין "סיוט" שהיינו רוצים להיות כבר מאחוריו. המעבר מדירה לדירה לאחר מספר ימים של אריזה וחיים סביב הקרטונים גורם לרבים לשקול אם אולי היו רוצים להישאר, בכל זאת, עוד כמה שנים בדירה הישנה רק לא לעבור זאת שוב. אך ניתן להפוך את האתגר לחוויה קלילה יותר, הכיצד?

הקדשתם זמן רב למציאת הדירה. אם אתם מחפשים דירה במרכז יתכן וחשתם ממש כאילו זכיתם בלוטו ברגע שמצאתם את הדירה המתאימה. כעת, מתחיל האתגר האמיתי של איתור חברת ההובלות שלכם. אתם מנסים למצוא חברת הובלות אמינה, כזו שבסך הכל תוביל את הפריטים השונים ממקום למקום, מבלי לגרום נזק לא לריהוט ולא לדירות – וכמובן מבלי שתצטרכו לשלם הון על ההובלה.

על מנת למצוא את חברת ההובלות האידיאלית עבורכם מומלץ לחפש כמה פרמטרים חשובים בהמלצות על החברה ברשת האינטרנט. אספנו עבורכם את הגישה הנכונה, לצד המאפיינים המדוייקים של החברה שתעניק לכם חוויה צרכנית טובה וביום ההובלה לא תאכזב. נסו לשמור את המאמר הזה לפעם הבאה בו תצטרכו להזמין חברה להובלת הדירה שלכם לכתובת חדשה.

חברת הובלות עם שליחות

נסו לחפש חברה שבה אתם כלקוחות זוכים להקשבה מלאים לצרכים המיוחדים של ההובלה שלכם, אם מדובר בשירותי הובלות במרכז  או בשירות הובלות ברחבי הארץ. נסו גם למצוא חברה השמה דגש על עמידה קפדנית בזמנים. מעבר לכך חשוב לבדוק כי למובילים לפוליסות ביטוח שנועדו להגן עליהם וכי החברה מעסיקה אך ורק מובילים מיומנים ובעלי ניסיון המכירים על בוריין את הדרכים להעביר כל אחד מסוגי הפריטים מהטלוויזיה הדקיקה החדשה שלכם ועד לפסנתר הכנף.

חברה מקצועית תדע לשאול אתכם את כל השאלות הנכונות על מנת שלא יהיו הפתעות מיוחדות ביום ההובלה. היא מכירה כל פריט ופריט ותסייע לכם גם בייעוץ מקיף כיצד להכין מראש, אם תרצו, את מכשירי החשמל שלכם על מנת לחסוך זמן של אריזה והגנה על הפריטים השונים ביום ההובלה עצמו.

קצת טיפים לפני המעבר הבא שלכם

נסכם במספר טיפים חשובים לפני שאתם מתכננים לעבור דירה ובוחרים את חברת ההובלות שלכם. הראשון – על מנת לקבל הצעת מחיר סופית נסו לקבוע פגישה בה תציגו את כל הכבודה שעומדת לעבור אתכם. שכן דין ספת ארבעה מושבים כבדה במיוחד מימי סבתא אינו כדין ספה בת שני מושבים מאיקאה.

שנית – כדאי להכין רשימה מסודרת של כל הציוד העובר בשקיות ובארגזים. גם הם עשויים לגרום למחיר לזנק משמעותית ביום ההולה. טיפ שלישי ואחרון – אם אתם צריכים פירוק והרכבה של חלק מהרהיטים שלכם נסו לציין זאת מראש כאשר אתם סוגרים את זמן ההובלה. אין דבר מתסכל יותר מלגלות כי הצעת המחיר הוכפלה ברגע האחרון.

תובנות עסקיות באמצעות שימוש בתוכנת BI  מתקדמת

דמיינו שיכולתם לאסוף את כל המידע הארגוני, ממערכות שונות וממסדי נתונים מרובים, לאחר מכן להציג את כל הנתונים הרלוונטיים תוך מציאת קשרים הגיוניים ביניהם בצורה קלה להבנה ולניתוח – על מנת לזהות מגמות עתידיות על פי תובנות ממגמות עבר בארגון. האנליסטים הגדולים המנתחים חברות עושים זאת בזמן אמת עלפי הנתונים הנאספים ממספר מקורות על נישה מסוימת – מדוע שלא תשתמשו במידע הנגיש לכם בלבד ותגיעו למגוון תובנות עסקיות לפניהם? הכירו את האפשרויות החדשות שנפתחות בפני מנהלים ומקבלי החלטות בארגון.

ארגז כלים מקיף למנכ"ל החברה

כל תחום זקוק לשירותי בינה מלאכותית ואת מרבית התהליכים המתקיימים בחברה, לרבות שרשרת הייצור, השיווק והלוגיסטיקה, ניתן לייעל בצורה משמעותית. פיתחנו מגוון רחב של כלים למנהלי חברות במגוון רחב של תחומים ביניהם ניתן לציין חברות יצרניות בתחום הטעם והריח, חברות המנהלות רפתות חכמות (כי מסתבר שגם פרות ניתן לנטר ולזהות פתרון חליבה מתאים בזמן אמת), ניהול תפוקות יבול ושדרוג תפעול מכשירי מדידה אופטית עבור תעשיית המוליכים למחצה. לכולם עזרנו בזמן אמת עם הבנה נכונה של הנתונים הארגוניים – כעת הגיע גם הזמן שלכם לגלות איזה מידע מסתתר בפעולות היומיומיות בארגון.

המודולים במערכת Qliqsense

אחת ממערכות הדגל שלנו היא Qliqsense המאפשרת למקבלי ההחלטות בארגון לסדר את כלל המידע שאספו בצורה קלה ונהירה לקריאה, כך יוכלו לזהות נתונים שונים על פי צרכים משתנים מארגון לארגון. בחינה של עונתיות בעסק, גם אם ניתן לזהותה באופן אינטואיטיבי היא הרבה יותר עצמתית כאשר אתם מזהים את הזמן והמקום הנכון להיכנס עם מוצרים חדשניים או לזהות את הדרך בה הייצור עובד בחברה.

רואים רחוק רואים שקוף: הכירו את Qliqview

מערכת נוספת המאפשרת ראייה רחבה יותר של הנתונים בארגון היא QliqView. באמצעות מערכת BI זו, הכוללת חווית משתמש שאין שנייה לה תוכלו לשפר את ביצועי העסק ולראות הבדלים כבר לאחר ההטמעה הקצרה. המערכת אינטואיטיבית וקלה לתפעול ומאפשרת לכל בעל הרשאה בארגון לקבל מידע בזמן אמת מכל מערכת אחרת בארגון, תוך אינדוקס מתקדמת המאפשרת שליפה של נתונים בשניות בודדות. מהיום אינכם מקובעים רק לשאילתות קיימות, או מוגבלים בשל מערכות מידע שאינן מתקשרות זו עם זו. מערכת ה BI מחברת את הנתונים ומאפשרת לכם להסיק מסקנות על סמך הנתונים שנמשכו במקביל מכל המערכות.

GIS מערכות מידע גיאוגרפיות: לנהל מכל מקום

חלק מהותי ממערכת QuiqView היא מודול ה GIS המעניק מבט על תהליך הייצור והמכירות של סניפים ברחבי העולם. מהיום, פיתוח של מהלכים אסטרטגיים יכול להתבסס לא רק על מספרים משמימים בדו"ח אקסל מורכב אלא גם על בסיס מידע ויזואלי עצמתי המציג באמצעות כלים חדשניים כמו Heat Map ומפות FlowMap את כל המידע בצורה גרפית קלה לקריאה והבנה.

 

ארונות הזזה- כשתנסו, תבינו

ארונות הזזה הם הפתרון האולטימטיבי לחדרי הבית השונים. הם נוחים לתפעול ותחזוקה, מעוצבים להפליא וכשמזמינים אותם מהמקום הנכון הם גם משולבים בפטנט ייחודי המבטיח אריכות ימים ונוחות שימוש.

מחפשים פתרונות אחסון נוחים, יצירתיים ובהחלט יפים? 

בשנים האחרונות נרשמת העדפה ברורה של ארונות הזזה על פני ארונות פתיחה סטנדרטיים. ואכן, לארון הזזה יש כמה יתרונות בולטים ומאפיינים ייחודיים שהביאו רבים להעדיף אותם:

אין יפה ממנו

ארון הזזה הוא אסתטי יותר מארון סטנדרטי בעל דלתות פתיחה. הוא בעל מראה הומוגני וחלק ובשל אופן בניית דלת ההזזה, ניתן לבנות אותו מחומרים איכותיים, זכוכית למשל, שמאפשרים התאמה מושלמת לעיצוב הבית. ברוב המקרים ארון הזזה הוא בעל יכולת אחסון רבה יותר מאשר ארון רגיל, מאפיין שמוסיף גם פרקטיות, זאת מבלי להזכיר את המקום המועט שארון מסוג זה תופס בחדר.

דלתות מחליקות על מסילה

יתרון נוסף הוא אופן פתיחת הדלתות שבעצם מחליקות על גבי מסילה. בניגוד לארון רגיל בעל דלתות פתיחה שחוסמות את כניסת האור לחדר, או לחלק ממנו ברגע שהן נפתחות, הרי שבארון הזזה לא קיימת מגבלה זו וניתן לצפות בתכולת הארון בנוחות וללא כל חסימת אור שהיא.

עמידות גבוהה

עוד מאפיין הקיים בדלתות הזזה הוא יכולת העמידות שלהם גם בפתיחה מרובה של דלתות הארון. במקרים מסוימים מדובר בעניין בטיחותי של ממש, למשל בחדרי ילדים, מאחר ודלתות של ארון רגיל עלולות להישחק עם הזמן, הצירים יכולים לצאת ממקומם ולגרום חלילה לדלת ליפול. עם דלתות הזזה לא קיימת סכנה כזו והארון מהווה פתרון בטיחותי מצוין.

המילה האחרונה בעולם הארונות

אנו מזמינים אתכם להתרשם מארונות הזזה סליידור, עולם שלם של ארונות איכותיים בעיצוב יפהפה, עם רמת גימור אשר עומדת בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר, ועם עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הריהוט. מעבר לתכנון, ייצור ועיצוב הארונות, תוכלו ליהנות מהתאמה אישית של הארון הרצוי לכם, כך שיותאם לכם ארון עם פתרונות אחסון ייחודיים, לפי צרכיכם, טעמכם ובהתחשבות בגודל החדר, או כל דרישה מיוחדת אחרת שלכם.

ב

כל הרעיונות הטעימים

אחת השאלות השכיחות שלבטח נשאלת בכל בית בישראל, בכל יום, היא" מה אוכלים היום"? ובאמת, מה אוכלים היום? כל יום צריך לגוון, למצוא פתרונות מהירים, מזינים, משביעים ובעיקר טעימים.

השף מסתתר בכולנו

החיים בארץ הם אינטנסיביים, עמוסים באירועים, עבודה, ניהול משק הבית וגידול הילדים. עושה רושם שלכל אחד מאיתנו יש יומן קטן מתויק היטב במעמקי המוח, ואנו יודעים היטב מה עלינו לעשות עכשיו, בעוד שעה, ובמהלך כל היום. לא מדובר רק בלהעיר את הילדים, להכין אותם לגן ולבית הספר, להכין להם ארוחת בוקר וארוחת עשר, להתארגן בעצמנו לעבודה, להספיק ללגום לפחות לגימה אחת מהקפה ולרוץ החוצה. מדובר גם בשעות שאחרי העבודה והלימודים, אז צריך להסיע לחוגים, לערוך קניות, לארגן את הבית, לבצע מטלות וכמובן, אך לא, להכין את ארוחת הערב.

לפעמים אין כוח, לפעמים מחפשים פתרונות מהירים אבל ההסכמה הגורפת היא שהאוכל יהיה טעים, כדי שכולם יאכלו, ישבעו וכמובן ייהנו ממנו.

לא על הרוטב לבדו יחיה האדם

אחד הרעיונות המנצחים מגיע מאיטליה הקולינרית, שמאפשרת לנו היכרות עם מגוון רחב של סוגי פסטה בשלל גוונים, צבעים, צורות וטעמים. בין שלל הפסטות בולט בטעמיו המופלאים הרביולי, אותם כיסוני בצק עדין ורך, במילויים שונים, כמו גבינות, תרד, או פטריות.

מנה של רביולי גבינה היא מנה מהירה, טעימה להפליא ומכילה בדיוק את כמות החלבון הנדרשת לילדים ואף למבוגרים. עם הרוטב המתאים זו יכולה להפוך לסעודת גורמה של ממש, שתתאים גם לארוחה רומנטית בשניים, בליווי סלט עלים רענן ויין משובח, או ארוחת ילדים שיבקשו מנה נוספת. בוודאות.

מנות טעימות לשומרים על הגזרה

מעוניינים להוריד במשקל? רבים מוותרים על פריטי המזון הטעימים ועוברים למנות משמימות. אכן, האתגר הגדול הוא למצוא פתרונות משביעים, מזינים וטעימים שיהיו גם דלי קלוריות לטובת כל מי שחפץ בארוחות דיאטטיות מטעמי גזרה, בריאות, או פשוט חפץ בארוחה קלילה בערב. באינטרנט תמצאו שפע של מתכונים דיאטטיים טעימים כל כך, שיגרמו לכם לתהות אם אכן מדובר בארוחה דיאטטית. המגוון הוא עשיר להפליא, החל מסלטי בריאות רעננים, דרך פלאפל אפוי ומפתיע בטעמיו ועד לממרחים נהדרים למרוח על הלחם המלא.

הפכו את הכנת ארוחת הערב לחוויה נעימה, מהירה, משופעת באבות המזון, החל מהחלבון החשוב, בתופסת ירקות בריאים, קטניות לצמחונים וטבעונים ועד לפחמימה שמשלימה את הארוחה והופכת אותה למאוזנת, ממש לפי המזונות המומלצים בפירמידת המזון. חגיגה של טעמים, צבעים והמון שמחה על הצלחת, מחכה לכם , לגיוון הארוחות, לקבלת טיפים מועילים ולתכנון ארוחות, גם בחמש דקות, שכולם ישמחו לאכול אותן.

שטיחים ופתרונות מרהיבים לעיצוב הבית

מתכננים לעצב דירה או בית חדש? נפתחות בפניכם שלל אפשרות עיצוב לרצפת הבית. שטיחים מקיר לקיר, פרקטים מרשימים ויוקרתיים או עיצוב באמצעות PVC המדמה פרקט – השמיים הם הגבול. בדקור טפט תמצאו מגוון טקסטורות וגוונים המותאמים לצבעים השולטים בבית והופכים כל חלל למתחם חמים ומרהיב. אילו אפשרויות עומדות לרשותכם בעיצוב הבית עם מוצרינו?

שטיח מרהיב לבית

שטיחים מעניקים לבית אווירה מיוחדת, חמימה יותר. המגע של הרגליים בשטיח בימים קרירים או בקיץ כאשר המזגן פועל בשיא העוצמה הוא רך ומיוחד. כאשר בוחרים שטיח המדבר עם צבעי הבית ומשלב צבע דומיננטי או גוון אהוב הוא הופך את החלל לשלם יותר. בדקור טפט אנו משלבים מגוון רחב של צבעים וטקסטורות על מנת להעניק את הטון שלכם לבית – חמים, יוקרתי או ילדותי. כעת, גם הבית שלכם יכול לקבל את הגוון האישי שלו באמצעות שטיח. מעדיפים דווקא לתת לרצפה לנשום ולחוש מגע חלק מתחת לרגליים? התקינו עליה פרקט מרהיב.

פרקט למראה יוקרתי לכל חלל

פרקט משנה ברגע אחד את העיצוב של כל חלל בו הוא מותקן. הוא מקרין תחושה יוקרתית ומימה כאחד, בהתאם לטקסטורה והצבע הנבחרים. את הפרקט קל לטאטא ולנקות במהירות והוא אינו סופח כתמים כמו מרבית השטיחים. ניתן לבחור בפרקטים בשיטת למינציה או מעץ מלא – הכל בהתאם להעדפות האישיות ותקציב אותו תרצו להשקיע.

פרקטים רבים מותקנים בבנייני משרדים המעוניינים להעניק לחלל מראה מודרני, כאשר על הפרקט מונחים מרבדים המדברים עם הצבעים השולטים במשרד. בעוד הפרקט מגיע לרב בצבעי אדמה, הוא משתלב גם בחללים הצבועים בצבעים קרים כאשר אלמנטים דקורטיביים מדברים עם הצבעים הקרירים (ככחול, סגלגל או אפור). ניתן להתקין את הפרקט רק על חלק מהחלל ולשלב בחלקו גם ריצוף או שטיח מקיר לקיר.

שטיח PVC – הטוב שבין שני העולמות

למי שמעוניין להעניק לבית את המראה המהוקצע של הפרקט אך אינו מעוניין לתחזק את הרצפה באופן שוטף קיימת כיום הכלאה מעניינת – שטח עשוי PVC הניתן להתקנה בחלקים (גם בעצמכם ללא צורך במתקין) או, לחילופין, שטיח המחליף ריצוץ. שטיח PVC הוא קל מאד לתחזוקה. ניתן לשטוף אותו ולהשתמש גם בחומרים על מנת להסיר כתמים בקלות. לא בכדי, הוא אופציה מועדפת בבנייני משרדים רבים כעיצוב פנימי של המשרדים של החדרים העמוסים ביותר.

לסיכום, בעיצוב הבית קיימות בפניכם שלל אפשרויות שאת כולן תוכלו למצוא בחנות דקור טפט, המשווקת פתרונות לרצפה כמו גם טפטים איכותיים לעיצוב הבית. הביטו לרגע קל ברצפה שלכם ודמיינו כיצד תראה כאשר יפרש עליה שטיח מקיר לקיר, פרקט בעיצוב חמים או שטיח PVC.

לקבלת ייעוץ מקצועי לעיצוב הבית באמצעות מגוון עיצובים וצבעים פנו עוד היום ל"דקור טפט" ותקבלו שירות ברמה שעוד לא הכרתם. הציצו בקטלוג שלנו ובחרו את הפרקט או השטיח האהובים עליכם ביותר.

שלבו קוואקר בארוחות השונות

 

מעוניינים להתחיל לאכול בריא? זה הזמן לשלב את הקוואר בארוחות השונות שלכם וליהנות מחגיגה של ויטמינים וסיבים תזונתיים בריאים המשנים את האנרגיה שלכם לאורך כל היום ומטהרים את הגוף. את הקוואקר אפשר לשלב בדייסה טעימה, בעוגיות עשויות כל טוב או פשוט כנשנוש באמצע היום. עם קוואקר תגלו עולם חדש של בריאות.

מה זה קוואקר?

אם עדיין לא הכרתם את המונח הנפוץ יותר בעולם לשיבולת השועל – זה הזמן להכיר. לקוואקר יש מגוון רחב של יתרונות בריאותיים. הוא מומלץ לחולי סכרת וידוע כמאזן את רמות הסוכר בגוף בזכות הסיבים התזונתים, שכם סופגים את הנוזלים ממערכת העיכול שלנו. סיבים אלה גם משמשים כמטאטא הטבעי של הגוף ונכנסים ויוצאים ממנו כאשר הם מנקים את המערכות.

מומחים מספרים לנו כי מנה אחת של שיבולת שועל ביום נמצאה כמפחיתה את הסיכון לצבירה של אלכוהול בכלי הדם וכך היא מונעת מחלות לב – תוך סיוע להעלאת כמות ה"כולסטרול הטוב" בגוף. הקוואקר גם ידוע כמאזן את לחץ הדם, כמקור נפלא לברזל וויטמינים ואפילו כאמצעי מסייע לטיפול בעור.

מאכלים מיוחדים עם קוואקר

לצד עוגיות רגילות ומוכרות תמצאו עוגיות קוואקר  גרנולה וצימוקים במילוי מפנק של קרם מסקרפונה שהגיעו אלינו מארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. המתכון האמריקאי היה יכול להחשב כחגיגת "שחיתות" מתוקה לו היינו מכינים אותו מחמאה וקמח בלבד – אך השילוב של קוואקר, גרנולה וצימוקים הופך אותו לפסטיבל אנרגיה בלתי נלאה ולאחד הקינוחים הבריאים יותר שאנו מכירים.

מי אכל את הדייסה שלי?

כבר מילדותינו אנו נחשפים למאכל הזה – דייסת הקוואקר הבריאה המשולבת באינספור פירות ומאפשרת לנו לבנות ארוחות במהירות הבזק. כל שאנו צריכים לעשות הוא להרתיח מעט חלב (אפשר גם חלב סויה או שקדים) ולערבב בעדינות את הקוואקר והנה יצרנו ארוחה מלאה ומשביעה. אם תרצו תמצאו פה גם מתכון לארוחת בוקר המכיל את כל נפלאות הקוואקר בשילובים טעמים במיוחד.

באיזה גיל הכי מתאים לאכול קוואקר?

רבים שואלים האם הקוואקר מתאים דווקא לגיל מסויים? האם לילדים מומלץ יותר לאכול קוואקר מלמבוגרים? מסתבר שלא. בכל גיל הקוואקר יכול להעניק יתרונות אחרים. כאשר תאי הגוף נבנים בגיל צעיר הוויטמינים והברזל שבו משמשים לבניית תשתית נכונה לכל החיים, בגילאים מבוגרים יותר הוא מעניק רמה גבוהה של אנרגיה וגם בגיל מבוגר הוא עוזר לאזן את רמות הסוכר והכולסטרול בגוף. אז מה צריך יותר מזה?

לסיכום, כפי שהמליצו הרופאים, אל תוותרו על לפחות מנה אחת של קוואקר ביום. אין זה משנה אם תבחרו לאכול את שיבולת השועל שלכם בתוך דייסה, בעוגיה טעימה או דווקא להוסיף אותו בצורה הטבעית ביותר כדגני בוקר לקערת החלב שלכם. הקוואקר כולל כל כך הרבה יתרונות בריאותיים שממש חבל לוותר עליו.